Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA
Rodzice w sierpniu mają 30-lecie ślubu. Dosyć okrągła rocznica, więc wypadałoby im coś kupić. Organizują małe spotkanie rodzinne na chyba 15-20 osób.
Oczywiście mówili, że "nie ma być prezentów", ale jak wszyscy dobrze wiemy - prezent zawsze mile widziany. Szczególnie od jedynego syna

Moi rodzice:
- mama i tata nie potrafią "odpoczywać" jak normalny człowiek, tj. dla nich relaksem jest praca
- tata poza pracą to relaksuje się pracą w garażu, znajomi przywożą mu samochody do naprawy, bardzo go to jara (oczywiście nie za darmo, ale na pewno taniej niż u mechanika)
- mama poza pracą wiecznie robi coś w domu, nie ma dnia, żeby nie zrobiła obiadu, nie posprzątała, nie zrobiła czegoś w domu/przy domu

Biorę po max 1000 złotych (z hakiem) od państwa i słucham propozycji

Moje propozycje:
- odkurzacz typu sprzątający (minus taki, że wykroczę poza budżet, ale no 30 rocznica jest raz w życiu, a synalek jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
- bonifikata na kolację do jakiejś fajniejszej restauracji
- ...

Dodam, że jestem jedynakiem i mam spoko rodziców, więc wypadałoby coś spoko im kupić bez możliwości złożenia się z rodzeństwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomyslnaprezent #rocznica #pytanie #pytaniedoeksperta #rodzina #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
niochland - UWAGA UWAGA
Rodzice w sierpniu mają 30-lecie ślubu. Dosyć okrągła roczni...

źródło: comment_1625243235lyx4RRn5Fv8vM5jUJMRQUN.jpg

Pobierz
  • 2