Wpis z mikrobloga

@Xice11311: Po takich dawkach nie powinien być bardzo ciężki, to wciąż niska dawka. Na przyszłość ogarnij sobie relanium. No ale oczywiście to kwestia indywidualna. Na Twoim miejscu poszedłbym do psychiatry, powiedział o odstawce i powinien na bank dać Ci to relanium/pregabaline czy gabapentynę. O objawach nie pisze bo to wróżenie z fusów, masz listę na Wikipedii, ale lepiej jej nie czytaj żeby sobie nie wkręcić niektórych jak nerwicę bedziesz miał podczas
@Xice11311: w najgorszym wypadku najbardziej prymitywnym sposobem na lęk przy odstawieniu to alkohol w niewielkich ilosciach gdybys juz faktycznie miał problem i nie mial dostepu do lekow. A na odstawienie ogolnie najlepsze zawsze i wszedzie diazepam lub klometiazol. Ale #!$%@? nie oszukujmy się nie z 1 mg alpry po miesiącu...
@Xice11311: a po 4 to troche zmienia ale wciąz niewiele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jak w NL ale w tej głupiej pl klometiazol nie jest psychotropem jak np diazepam więc jest go łatwiej wydębić od lekarza a działanie ma właśnie jak alpra, alko, diazepam, fenobarbital itd. Wlasciwie to w ogole nie wiem czy w NL klometiazol jest dostrepny. Wiem ze w uk jest w postaci
@Xice11311: no tez substancja ktora dziala na te same receptory w mózgu co alprazolam. Więc nie dopuscisz do ewentualnego skręta ale to nie jest dobry srodek na odstawienie tylko na #!$%@? dalej. Tylko ze to da sie dostac bez rp przez neta. taki plus tej substancji. Jak chcesz zrobic przerwe/przestac to imho najlepsze relanium.
flualpra #!$%@? cie jeszcze bardziej takze sie zastanow.
@fluchtlinge_willkommen: odstawić moge ale stopniowo chciałem bo rolki i inne te nie działają a mam grube stany lękowe bez alpry, wiec staram sie znaleźć w jakikolwiek sposób cos zeby mialo alpre, a ten flu jest tez normalnie w tabletkach i działa tak samo? Właśnie skoro mowa o skręcie co to kurqa jest xd bo każdy to pisze a nw o co chodzi z tym, wykręca Cie jak browniarzy?
a ten flu jest tez normalnie w tabletkach i działa tak samo?


@Xice11311: tak, osobiście nie jadłem ale z neta czytalem to gówno jest nawet mocniejsze.

Właśnie skoro mowa o skręcie co to kurqa jest xd bo każdy to pisze a nw o co chodzi z tym, wykręca Cie jak browniarzy?


@Xice11311: zależy jak mocno jestes #!$%@?, jak trocje to po prostu lęk bliżej nieokreślony. Boisz sie wstać
nawet z
@fluchtlinge_willkommen: o #!$%@? padaczka i haluny to za grubo, trochę sie obsrałem teraz szczerze mówiąc, tym bardziej ze musze chodzić do roboty 10h dziennie a na weekend jade do dupy do Berlina i nie wyobrażam sobie w takim stanie, a dlugo to trwać moze takie objawy?
@fluchtlinge_willkommen: Mordko a jak mi u psychiatry przepisali leki na zaburzenia lękowo depresyjne które wywołał u mnie buszek i to był właśnie ten Alprazolam w postaci leku alpragen i miałem to brać doraźnie to były tabsy 0,5mg. I #!$%@?łem maniane bo przez pierwsze dwa dni brałem codziennie jedną rano do tego leki normalne zotral i pregabalin mylan żeby uzupełnić na nowo serotoninę. I po tych dwóch dniach wyczytałem że po tym