Wpis z mikrobloga

Ależ to jest sku*wysyństwo. "Dziennikarz" TVP Info wbija na konferencję Tuska, nie zapisuje się do pytań (pewnie po to jedynie, żeby później krzyczeć, że Donald ucieka od trudnych pytań i niezależnych mediów). Zostaje zezłomowany przez króla Europy, więc jednak materiał z odpowiedzi trzeba pociąć co 2 sekundy.

Do tego ekipa szczujni do relacji nie korzysta z oficjalnej kamery, ale nagrywa ze swojego specjalnie wyselekcjonowanego miejsca dobranego w taki sposób, żeby logo Platformy robiło Tuskowi rogi. Gdyby jednak ciemna pisowska masa miała nie zrozumieć, że ma do czynienia z diabłem, podkręcają jeszcze czerwień przy edycji. Brakuje tylko żeby jakieś ognie piekielne jeszcze za nim wkleili.

Ha tfu. Jacek Kurski, ty już wiesz co...

#polityka #tvpis #bekazpisu #tusk
Amatorro - Ależ to jest sku*wysyństwo. "Dziennikarz" TVP Info wbija na konferencję Tu...

źródło: comment_1625475826seP9ET4p8vmV0URVzbEhGk.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@Amatorro: To jeszcze nic xD. Założyli na niego czerwony flirt aby wyglądał na spoconego/zdenerwowanego. Ujęcie od boku też trochę nie na miejscu. Ale największym creme de la creme jest ujęcie na rękę, najprawdopodobniej przyspieszone aby wyglądało jak to nie jest zdenerwowany i się czegoś boi. Funkcjonariusze spisali się na medal
  • Odpowiedz
@Amatorro: W sumie to pokazuje w jakiej grotesce teraz żyjemy. Daleko mi do miłości Tuska, ale trzeba przyznać, że ta „ciepła woda w kranie” w porównaniu do PiS to było niebo, a ziemia. Od 2015 roku trwa nieustanny proces niszczenia kraju, pisowcy przekraczają wszelkie możliwe granice i ustanawiają coraz gorsze precedensy. Pisowskie hasło „Polska w ruinie” to była zapowiedź, a nie diagnoza. Biorąc to wszystko pod uwagę, mam nadzieję, ze władza
  • Odpowiedz
@skizo:

jprdl ale koleś masz urojenia ale to świadczy o waszej niemocy.


Czekaj... ustawiają filtr na czerwony, ustawiają kamerę w dość specyficzny sposób. Wycinają fragmenty w taki sposób, żeby wyszedł na zdenerwowanego, zestresowanego i niezbyt chętnego do odpowiedzi (chociaż został i odpowiadał na pytania po czasie).
Gościu nie myślałeś o jakichś warsztatach z krytycznego myślenia xD bo to jest fanatyzm na miarę jakiejś religii.
Wy macie urojenia i jesteście zagubieni!! Nie
  • Odpowiedz
Do tego ekipa szczujni do relacji nie korzysta z oficjalnej kamery, ale nagrywa ze swojego specjalnie wyselekcjonowanego miejsca dobranego w taki sposób, żeby logo Platformy robiło Tuskowi rogi.


@Amatorro:
Nie wiem o kim myśleć gorzej - o ludziach, którzy się w takie coś bawią czy o tych na których coś takiego działa. To są menele, nie ma na to innego, łagodniejszego określenia w naszym języku.
  • Odpowiedz