Wpis z mikrobloga

A więc zgodnie z życzeniem wołam osoby plusujące WPIS o drugiej rundzie Merveille Fundambu w Łodzi.

Fundambu spędził rundę wiosenną 20/21 w 1. ligowym Widzewie Łódź
- rozegrał 1 spotkanie w 1 lidze (9 minut)
- Podczas tego niespełna 10-minutowego występu nie zdobył żadnego gola, nie zanotował asysty ani nie zebrał żadnej kartki

W marcu był zarażony koronawirusem.
Jego sytuacja klubowa w rundzie wiosennej nie jest do końca jasna.

Jestem zażenowany tym wszystkim, co się dzieje wokół Merveille’a. To jest piłkarz, który na jesieni zagrał dziesięć meczów w podstawowym składzie, czyli był zawodnikiem w jakiś sposób kluczowym dla drużyny, a na wiosnę dostał tylko kilka minut. Możemy sobie mówić, że wpadł w jakiś kryzys, ale (…) to jest coś dziwnego. Nikt w Widzewie nie powiedział, dlaczego Merveille nie gra na wiosnę, a wcześniej grał w prawie każdym spotkaniu

Skwitował Stanowski.

Zarzucał również trenerom, że jesienią za często wystawiali go jako typową "9" mimo że najlepiej czuje się jako klasyczna "6".

Wiceprezes Widzewa Łódź, szef marketingu, sprzedaży i komunikacji Michał Rydz na podstawie swojej wiedzy zarzucił piłkarzowi brak chęci do pobierania lekcji języka polskiego i słabość znajomości języka francuskiego. Mówił o tym, że posługując się monosylabami ma problemy w komunikacji z drużyną i zrozumieniu taktyk
-----------------------------------

Fundambu ostatnio trenował z 1. ligowym Stomilem Olsztyn i możliwe, że tam spędzi rundę jesienną 21/22.

Fundambu ma 21 lat. Portal transfermarkt wycenia go na 100 tys. euro

rales - A więc zgodnie z życzeniem wołam osoby plusujące WPIS o drugiej rundzie Merve...

źródło: comment_1625499567sUyKd0jIGl4RaJ1jAP4EkB.jpg

Pobierz
  • 58