Wpis z mikrobloga

Ludzie nie mają żadnej empatii, nie mają żadnej wyobraźni, nie potrafią się wczuć w przeciętną ukraińską rodzinę i to jaki dramat przeżywa.

Nie potrafią sobie wyobrazić jak my byśmy się zachowali jakby nas napadli, jak zachowałby się nasz rząd.
Otóż wszyscy uciekali by tak samo jak Ukraińcy, tylko że do Niemiec, a Duda, zresztą słusznie, wszędzie gdzie się da wołałby o pomoc
Założę się że bylibyśmy jeszcze bardziej roszczeniowi

Fani dzikiego trenera, siedząc sobie wygodnie na kanapie, mając wszystko czego chcą, śmieją się że Zelenski walczy o finansowanie dla swojego kraju żeby jakkolwiek przetrwać, bo są o wiele słabsi niż ruscy. Ha tfu na coś takiego

Czemu zawsze musimy sobie leczyć kompleksy na cudzej krzywdzie

#wojna #ukraina #polityka #dzikitrener
mam_spanko - Ludzie nie mają żadnej empatii, nie mają żadnej wyobraźni, nie potrafią ...

źródło: Screenshot_20240204_165554_Facebook

Pobierz
  • 46
@mam_spanko: dziki trener po prostu drze #!$%@?ę na tematy które są popularne wśród sebów z iq mniejszym od temperatury pokojowej
wystarczy zobaczyć dowolne jego filmy:
- plandemia to sciema nie dajcie sie zaczipowac
- ukraincy sa zli, polska gurom
- zydzi sa zli i rzadza swiatem
- migranci sa zli bo to terrorysci, polska dla polakow
- nadchodzi totalna kontrola rzad bedzie cie kontrolowal, #!$%@? rzad
- zachod jest #!$%@? i
@mam_spanko: Dziki Trener nigdy nie chciałby by Polski rząd hańbił się żebractwem o pomoc w razie analogicznej inwazji. To wstyd.

Sam Dziki Teren też na pewno nie #!$%@?łby z rodziną do Niemiec, żeby nie drażnić Niemców swoją niechcianą obecnością. A gdyby tak zrobił, to na pewno by się nie uśmiechał, nie chlał, i jeździł najwyżej trabantem. Tam są Niemcy, a nie germanopolin!