Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Warto iść na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji ? Może są tutaj goście pracujący w zawodzie i są w stanie powiedzieć jak zarobki.
To samo pytanie o Mechanika i budowa maszyn.
Biorę pod uwagę PRZ ale nie wiem czy zarobki aż tak się różnią w zależności od uczelni. Głównie chciałbym wiedzieć ile się zarabia i jak z dostępnością pracy.
Pozdrawiam.

#prz
#inzynier
#inzynieria
#studia
#praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e4814ec52352000b0bf8d0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
MiBM to kombajn jeśli chodzi o otwarte drzwi do pracy w inżynierii. Żeby na prawdę dobrze zarabiać trzeba wstrzelić się w niszę i być ekspertem w dziedzinie, większość pracuje jako konstruktor/technolog/kontrola jakości/operator cnc/lasera.
Na start 3-3.5k po roku/dwóch 4-4.5 i do 6 pewnie dobijesz przy zmianie pracy a potem sufit lub kierownictwo ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie trać czasu na polibude w Rzeszowie. Trafisz do któregoś z kołchozów w strefie albo WSK przy dobrych wiatrach i będziesz się dziwić, że coś takiego ma prawo wgl funkcjonować. Do 3k po 3 latach dociagneisz przy dobrych wiatrach. Radzę wyjechać i powalczyć o AGH. Możliwości większe, a uczelnie bardziej renomowane. Na start po stażu w Krk 6-7k brutto spokojnie. Mam na myśli ZIP. Powodzenia!
@AnonimoweMirkoWyznania nie idź na prz, moja dziewczyna jest po ziip, po inżynierce i magisterce. Ja tam tylko wytrzymałem na inżynierze i wyjechalem stamtąd. Profesorowie i Doktorzy z budynku C srają wyżej niż dupe mają i kompletny brak szacunku do człowieka. Swoim dzieciom zabronię tam iść. Więcej niż 3-3.5k tutaj nie dostaniesz bez znajomości i pleców.

Edit. W sumie nie tylko z C
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pro-pispo: Może po ZIP, bo raczej po MiBM to Kraków jest słabym miejscem i większe korpa takie jak Aptiv, Valeo czy ABB to proponują z reguły 5k bry na start ;) @euklides w Rz dostaniesz podobnie jak w Krk i to bez znajomości ;)