Wpis z mikrobloga

Siema. Na wacie serio jest aż tak źle? Bo zacząłem się stresować i nie wiem co robić. Moja matura wygląda tak: matma podst: 100 Angol podst:98 matma rozszerzona: 58 ( :/) Angol rozszerzony: 84. Wiem że na żadną inną informatykę się z takim wynikiem nie dostanę (chyba że SGGW). Powiedzcie czy serio jest tam taką tragedia. #studia #studbaza #wat
  • 19
@jacobkostek nie jest tak źle, dużo rzeczy jest #!$%@?ących, niektóre z nich są specyficzne dla samego watu, ale ogólnie to na takiej pw też byś się #!$%@?ł. Wszystko zależy od prowadzących jacy ci się wylosują. Jak Kwiat z Koszelą to RIP xD

No i pamiętaj, że studia to nie jest kurs programowania, tylko mają ci dać ogólny pogląd na całą informatykę jako naukę, a także jej wszystkie gałęzie, więc sporo przedmiotów prawdopodobnie
@jacobkostek z akademików nie korzystam, a jeśli masz na myśli projekty poza studiami to ja się nie wypowiem na ten temat, bo osobiście nic nie wiem xD Akurat koła naukowe na wacie wyglądają bardzo słabo na ten moment
@jacobkostek: W prawidzwym świecie każdy fachowiec, który zna się na swojej robocie. Dobry mechanik, elektryk w Polsce wcale nie ma źle. Oczywiście trzeba być na swoim a nie u Janusza żeby zarobić jak człowiek.

Poza tym próg wejścia do IT się cały czas zwiększa, także nie wiem co tam ciekawego się wydarzy zanim się będziesz rekrutował gdzieś do pracy.