Wpis z mikrobloga

@rafxyz44 przez co jest właściwie to nent finansowane? Pierwszy raz słyszę o takiej firmie, z jakiej grupy biorą pieniądze?
Kilka lat temu Eleven z hukiem wkroczyło na nasz rynek i całkiem nieźle im to wyszło. Odkryli kilku komentatorów itp.
Pewnie nie będzie to tylko i wyłącznie streaming, bo taki pomysł to głupota.
@Reretos:

NENT to jest skandynawska korporacja, to pewnie dlatego nie słyszałeś bo dopiero wchodza do Polski. A źródełko finansowania mają głównie ze swojego rynku domowego czyli Skandynawii właśnie.

Ale wbrew temu co piszesz to właśnie ma być sam streaming, żadnych planów z uruchomieniem tradycyjnego kanału telewizyjnego w naszym kraju nie mają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luczyk: zgadzam się z tym. Ale mnie tylko interesuje premier league i czasami liga europy czy mistrzów xD

Za sam c+ było 50pln co było sporym przegięciem.
@luczyk: Bo trochę tak jest, Eleven za to nadrabia oczytaniem komentatorów i ciekawostkami. Za to ich studia wyglądają trochę jakby ktoś robił program na youtube i zrobił sobie studio z greenscreena.
@aut91: Ale to bez sensu. Pokrycie światłowodami jest niskie, a oglądanie streamingu na żywo na miedzianych łączach może grozić jedynie wyrzuceniem telewizora przez okno. Teraz ci, którzy chcieli oglądać online mogli to robić online, a ci którzy chcieli telewizję
@rafxyz44: no przyznam że jestem wkurzony tą sytuacją, zabrali Bundesligę a teraz Premier League. To nie jest normalna sytuacja że wchodzi jakiś obcy podmiot, wykupuje prawa na 7 lat do przodu i ma gdzieś kibiców którzy oglądają sport w TV. Mam nadzieję na ich wczesny upadek w Polsce bo robią syf i niepotrzebny zamęt na rynku. Słyszę różne plotki że to jednak nie koniec i te pajace chcą np. NHL co
@mienskoduszone: To byłoby świetnie i kibicowałbym im w tym ale Eleven jeśli się nie mylę jest pod kontrolą Polsatu. Niby ma jakąś niezależność i czasem udaje się im dogadywać z Canal+ ale np. pomyśl dlaczego etatowi dziennikarze Eleven nie występują na Kanale Sportowym, bo mają cichy zakaz od Polsatu który jak wiadomo nie znosi tego projektu od początku. Na TVP też ich nie ma, bo jak wiadomo TVP to główny rywal