Wpis z mikrobloga

Super Promocja na odkurzacz Pionowy Bezprzewodowy który jakiś czas temu testowaliśmy!

Po tym jak na Aliexpress został wprowadzony VAT ceny na odkurzacze Ilife są już trochę mniej atrakcyjne! Tutaj świetna Alternatywa!

BlitzWolf BW-HC1 Odkurzacz Pionowy Bezprzewodowy 25000Pa z wysyłką z POLSKI za 129,99$

#gearbest #banggood #dhgate #aliexpress #geekbuying #promocje #kupony #chinskiecuda #kodyrabatowe #promocje #odkurzacz #blitzwolf #recenzja #youtube #cudalipl
  • 7
Jak się ma on do np. Dreame v9p? Moc ssania, czas pracy


@buczi28: cięzko mi powiedzieć ja ten twój model sie sprawuje. Tutaj teoretycznie na papierze jest 25000Pa, które sobie daje rade bezproblemowo na tych najsłabszych trybach. Zobacz sobie na tej recenzji.

Jesli chodzi o czasy ja najwięcej jeżdze na tym trybie automatycznym i wystarcza mi na coś na poziomie 30min, w trybie eko to nawet do godziny a turbo to
@CudaliPL: A jak porównanie do Jimmy JV85 pro? Bo planuję zakup Jimmiego ale może się wstrzymam.

BTW. To jest niemożliwe żeby tam była bateria 2500mAh. Przecież telefony mają po 4000 mAh. Pewnie pojedyncze ogniwo ma 2500 mAh a cała bateria składa się z 10 lub 12 ogniw.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buczi28: no i? Popatrz jak jest taki akumulator jest zbudowany. Kilka ogniw połączonych szeregowo i równolegle stąd napięcie większe. Przy takiej pojemności jak Ci recenzenci opowiadają odkurzacz działałby kilkadziesiąt sekund.

W sumie nawet Jimmy przy ogłoszeniach z odkurzaczami ma napisane 8x2500 mAh. Wystarczy trochę się zastanowić a nie bezmyślnie klepać informacje.