Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#chwalesie #seks

Różowa tutaj! Pijcie kompot z moim facetem. Po kilkunastu latach związku i zrobieniu dwójki dzieci doprowadził swój wybrakowany model kobiety do orgazmu. Kopniak hormonalny jaki dostałam jest fantastyczny i zakochałam się w nim od nowa jak nastolatka. #niebieskiepaski powiedzcie mi czy gdyby wasza kobieta wyskoczyła z tekstem, że dopiero od dwóch miesięcy naprawdę czuje przyjemność, a wszystkie poprzednie były udawane to jak byście się czuli?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6f745ae4a3c000a4054a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 56
OP: > Warto byłoby na samym początku wspomnieć o tej wadzie, a nie jak cię już wszyscy zjechali równo z trawa. Pewne nawyki jednak zostają.

@pCiupaga: należało mi się. Jak nie za okłamywanie swojego niebieskiego to za brak umiejętności komunikowania swoich problemów ze sfery seksualnej. Pełen emocji pojazd ze strony wykopków uświadomił mi, że muszę rozwiązać stworzony przeze mnie problem z delikatnością zamiast próbować zedrzeć ten plaster na szybko jedną
OP: > a były udawane, czy po prostu nie wiedziałaś ze zwykła przyjemność to nie jest orgazm?

@powiedz: I to, I to. Było udawanie ale nie dałabym rady tak żyć gdybym nie czerpała z tego jakiejkolwiek radości i przyjemności. Ja go kocham i pragnę bliskości z nim.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: > możesz jeszcze uratować trochę sytuację. Wie o Twoich wcześniejszych problemach i, jak to określasz, wadzie? Powiedz że stosowałaś ćwiczenia zalecone przez urologa (w sumie to mogłaś iść też do fizjoterapeuty uroginekologicznego) i teraz odczuwasz silniejsze, lepsze orgazmy. Gdy mu powiesz że wcześniej udawałaś raczej nie będzie mu miło

@Xuzoun: Twoja rada chyba najbardziej pasuje do mojej sytuacji. Do noszenia kulki też się nie przyznałam. Najwyższy czas to ogarnąć.
OP: > #!$%@?łbym jej w dziąsło, gdyby ukrywała przede mną coś takiego. Trzeba mieć nie halo w głowie, aby w taki sposób podchodzić do tak istotnej kwestii, jaką jest seks.

Jakie to szczęście, że mój niebieski nie ma skłonności do przemocy wobec mnie i jest fantastycznym facetem z którym udało mi się zbudować związek oparty nie tylko na seksie. Dzięki temu wierzę, że zdołam naprawić swój błąd i będę mogła dalej
OP: > Warto byłoby na samym początku wspomnieć o tej wadzie, a nie jak cię już wszyscy zjechali równo z trawa. Pewne nawyki jednak zostają.

@pCiupaga: należało mi się. Jak nie za okłamywanie swojego niebieskiego to za brak umiejętności komunikowania swoich problemów ze sfery seksualnej. Pełen emocji pojazd ze strony wykopków uświadomił mi, że muszę rozwiązać stworzony przeze mnie problem z delikatnością zamiast próbować zedrzeć ten plaster na szybko jedną