Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#chwalesie #seks

Różowa tutaj! Pijcie kompot z moim facetem. Po kilkunastu latach związku i zrobieniu dwójki dzieci doprowadził swój wybrakowany model kobiety do orgazmu. Kopniak hormonalny jaki dostałam jest fantastyczny i zakochałam się w nim od nowa jak nastolatka. #niebieskiepaski powiedzcie mi czy gdyby wasza kobieta wyskoczyła z tekstem, że dopiero od dwóch miesięcy naprawdę czuje przyjemność, a wszystkie poprzednie były udawane to jak byście się czuli?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6f745ae4a3c000a4054a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 56
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie...

To jak gram z kimś w tenisa i widzę, że ta osoba nie ogarnia, to jej daje wskazówki. Jak jest słaba, to co to za przyjemność z grania? Jeden, dwa mecze na trening techniki i już później o wiele lepiej prowadzi się rozgrywkę.

Jeśli zaś ktoś nie chce nauczyć się grać, to jest sam sobie winy. Chociaż, wielu ludzi cieszy już samo trzymanie rakiety i uderzania w piłkę
OP: @wykolejony: @Adam_Konarski_z_Katowic: @Cypselus: @rafal-heros: @pwn3r: "wybrakowany model kobiety" mam hmm... wadę przez którą musiałam rodzić przez cięcie cesarskie. Wpływa ona również dość negatywnie na odczuwanie w trakcie stosunku, porzuciłam nadzieję i zaczęłam udawać żeby nie znalazł sobie mniej wadliwej kobiety. Koszmarnie wstydzę się o tym pisać nawet anonimowo(wiem głupio). Co pomogło? Prawdopodobnie 2 lata chodzenia z kulką gejszy poleconą przez urologa (kolejne problemy wynikające z
OP: > Chyba, że jesteś słabym kłamcą, to się sam domyśli i będzie mu przykro. I nie "to nie ty to ja" nie uratuje sytuacji.
No to dałam ciała na całej linii. Zmiana w moim zachowaniu jest zbyt wyraźna. Już się zaczął zastanawiać o co biega.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua