Wpis z mikrobloga

Czy to mem? Czy to żart? Nie, to tylko kolega @dendrofag przyznaje mimochodem że mieszka w Anglii. Tak, ten dendrofag, jeden z najbardziej zacietrzewionych katoli na tym portalu XD

Tak, tej Anglii.

Tej gdzie chłop może z chłopem legalnie wziąć ślub.
Tej gdzie kościoły przerabia się na markety i dyskoteki.
Tej gdzie w każdym większym mieście w centrum wiszą flagi LGBT.
Tej gdzie w szkole jest edukacja seksualna.
Tej gdzie nawet 50% ludności uważa się za ateistów.

Jak już wspominałem w pewnym wpisie - gadzi umysł prawaka przymyka oko na takie drobne problemy, kiedy na konto wpływają pieniążki. Dostaje za to szału kiedy cokolwiek z powyższych dzieje się w jego ukochanej ojczyźnie, którą olał ciepłym moczem przy pierwszej możliwej okazji.

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
Pobierz Kozajsza - Czy to mem? Czy to żart? Nie, to tylko kolega @dendrofag przyznaje mimocho...
źródło: comment_1625844466Y8ZqZM6JfQsUU18lvgdGD9.jpg
  • 91
Dostaje za to szału kiedy cokolwiek z powyższych dzieje się w jego ukochanej ojczyźnie, którą olał ciepłym moczem przy pierwszej możliwej okazji.


@Kozajsza: sam siedzisz w Anglii, dostajesz bólu dupy jak władza w Polsce robi coś nie po twojej myśli, ale bronisz innej osobie wtrącać się w polskie sprawy, hipokryta( ͡° ͜ʖ ͡°)
dostajesz bólu dupy jak władza w Polsce robi coś nie po twojej myśli


@kulass: Informacja nieprawdziwa, ja tu się tylko nabijam z ludzi z gwoźdźmi w mózgach, a siedzę tu gdzie mi dobrze w lewackim #!$%@?łku pełnym takich samych lewaków jak ja.

Swoją drogą to zabawne że akurat ty mi to wypomniałeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@kulass:

sam siedzisz w Anglii, dostajesz bólu dupy jak władza w Polsce robi coś nie po twojej myśli, ale bronisz innej osobie wtrącać się w polskie sprawy, hipokryta( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widze że kolega z tych wolniejszych więc już spiesze z wyjaśnieiami:

Kolega @Kozajsza próbuje przeszczepić rozwiązania działające w bogatych i rozwiniętych krajach do własnej ojczyzny żeby ta osiągneła podoby poziom jak w/w. Natomiast kolega @dendrofag próbuje