Wpis z mikrobloga

Czy to mem? Czy to żart? Nie, to tylko kolega @dendrofag przyznaje mimochodem że mieszka w Anglii. Tak, ten dendrofag, jeden z najbardziej zacietrzewionych katoli na tym portalu XD

Tak, tej Anglii.

Tej gdzie chłop może z chłopem legalnie wziąć ślub.
Tej gdzie kościoły przerabia się na markety i dyskoteki.
Tej gdzie w każdym większym mieście w centrum wiszą flagi LGBT.
Tej gdzie w szkole jest edukacja seksualna.
Tej gdzie nawet 50% ludności uważa się za ateistów.

Jak już wspominałem w pewnym wpisie - gadzi umysł prawaka przymyka oko na takie drobne problemy, kiedy na konto wpływają pieniążki. Dostaje za to szału kiedy cokolwiek z powyższych dzieje się w jego ukochanej ojczyźnie, którą olał ciepłym moczem przy pierwszej możliwej okazji.

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
Kozajsza - Czy to mem? Czy to żart? Nie, to tylko kolega @dendrofag przyznaje mimocho...

źródło: comment_1625844466Y8ZqZM6JfQsUU18lvgdGD9.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@Kozajsza:

Panie kolego, logika u pana szwankuje i czytanie ze zrozumieniem. Mieszkam w Polsce.


@dendrofag: Tak tak, mieszkasz w Polsce dlatego obowiązuje ciebie wprowadzony kilka lat temu system emerytalny w Wielkiej Brytanii. OCZYWIŚCIE ŻE TAK JEST :)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin:

kraju do którego uciekł do ojczyzny którą porzucił na rzecz w/w.

No i widzicie towarzyszu, nie macie pojęcia o czym piszecie.

Serio, nie możesz być większym błędzie, a co najzabawniejsze wszyscy łykneliście bzdurę którą sobie ubzduraliście bo nie potraficie logicznie myśleć xd

Mieszkałem w Anglii wiele lat temu gdy byłem jeszcze niewierzący – tak jak wy teraz – i tam się na wróciłem.

Wielokrotnie o tym pisałem na wykopie.

Gdy
  • Odpowiedz
@UchoSorosa: przeczytaj sobie komentarz powyżej.

Naprawdę, mam dobrze wyrobione zdanie na wasz temat, to znaczy o neuropie, ale myślałem że chociaż jesteście w miarę inteligentni.

Będę musiał troszeczkę chyba zrewidować ten pogląd.
  • Odpowiedz
@dendrofag: Zarzucasz mi przyjacielu brak logicznego myślenia a sam takowym nie grzeszysz. Mój post był odpowiedzią na karkołomną konstrukcje kolegi kulassa (zacytowaną na samym początku) którą parodiował.

Wróciłeś do Polski i zostałeś gorliwym katolikiem. Spoko, wyjaśniłeś i skoro tak twierdzisz nie mam powodu ci nie wierzyć.

Nie śledzę twojej aktywności na wykopie a wręcz przeciwnie mam cię na czarnej liście jako osobę o dość odrazających poglądach na niektóre tematy.
  • Odpowiedz