Wpis z mikrobloga

Czy to mem? Czy to żart? Nie, to tylko kolega @dendrofag przyznaje mimochodem że mieszka w Anglii. Tak, ten dendrofag, jeden z najbardziej zacietrzewionych katoli na tym portalu XD

Tak, tej Anglii.

Tej gdzie chłop może z chłopem legalnie wziąć ślub.
Tej gdzie kościoły przerabia się na markety i dyskoteki.
Tej gdzie w każdym większym mieście w centrum wiszą flagi LGBT.
Tej gdzie w szkole jest edukacja seksualna.
Tej gdzie nawet 50% ludności uważa się za ateistów.

Jak już wspominałem w pewnym wpisie - gadzi umysł prawaka przymyka oko na takie drobne problemy, kiedy na konto wpływają pieniążki. Dostaje za to szału kiedy cokolwiek z powyższych dzieje się w jego ukochanej ojczyźnie, którą olał ciepłym moczem przy pierwszej możliwej okazji.

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
Kozajsza - Czy to mem? Czy to żart? Nie, to tylko kolega @dendrofag przyznaje mimocho...

źródło: comment_1625844466Y8ZqZM6JfQsUU18lvgdGD9.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
Prawaki robią syf we własnej ojczyźnie, a kiedy jest już zniszczona, to się ewakuują, bo nie da się w niej żyć.


@Zepelin9: A potem zza granicy kontynuują przez idiotyzm z możliwością udziału w wyborach mieszkającym na stałe zagranicą.
  • Odpowiedz
Zresztą, jak ty możesz komuś wypominać, że wyjechał na zachód? xDD


@jkarnic: sęk w tym że nie wypominam i nie bronie komuś kto wyjechał na zachód wtrącać się w dyskusję na temat polityki w Polsce( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kulass: W całej dyskusji ani razu nie pada "nie może", "nie powinien", "zakaz" ani "ograniczenie" w żadnym możliwym przypadku ani odmianie. Nikt mu nie zabrania gadać od rzeczy, my się po prostu ze świątojebliwego klauna i jego hipokryzji śmiejemy xD
  • Odpowiedz
@kulass: Wyemigrować na na stałe gdzieś gdzie pary homo biorą śluby, a kościół jest od państwa oddzielony jednocześnie nie popierając tych rozwiązań w Polsce bo doprowadzą nas do upadku XD No chyba swoim życiem zaprzeczył wszystkiemu co tutaj pisał bo lepiej się mu żyje jednak w lewackich krajach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@kulass: tu są tylko śmieszki, że najświętszy @dendrofag, pierwszy tego imienia swoje miejsce na ziemi znalazł tam, gdzie jest wszystko to, co mu tak bardzo przeszkadza i jest upadkiem człowieczeństwa. Święty człowiek, męczennik naszych czasów, przeprowadził się do czeluści piekielnych, żeby tylko móc być tym, kim jest na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
to tak jak pan pieczara @sorek i @4x80 i wiele wykopowych prawakow xD


@Proktoaresor: Do prawaka mi daleko ale do twoich tęczowych kolegów z lokalizacją w UK całkiem blisko. Nawet tu plusują posty.

Ale skoro mnie wołasz, mam jakiś zakaz pisania na ''polskich'' portalach? wykop.pl już spłacił pożyczkę i wrócił do pana Białka od Holendrów bo wiesz, wtedy to ty piszesz za granicą i tak trochę obciach, c'nie? ( ͡°
  • Odpowiedz