Wpis z mikrobloga

Dziewczyny z Niemczech zapytane z jaką narodowością nigdy nie pójdą na randkę odpowiadają
-Afganistan
-Pakistan
-Indie
-Niemcy xd

Zauważcie że większość z tych dziewczyn same są imigrantkami a i tak zapodają potężnego blackpilla. Widać kolosalną różnicę między nimi a zakompleksionymi p0lkami dla których currycel albo jakiś afgański kmiot jest atrakcyjny i zawsze znajdzie jakieś chętne loszki w tym kraju z kartonu nad Wisłą xDDD

#blackpill #p0lka #przegryw
  • 16
@Medel1n_:

Moja Niemka jest wysoką, niebieskooką blondynką i pomimo dosyć lewicowych poglądów do szału ją doprowadzało, że na imprezach podbijali do niej głównie kasztanowi koledzy, bo niemieckie chłopaki nie mieli ikry podbić do laski równej sobie wzrostem.
@Medel1n_: no, ale to dobrze ze jakiś biedny facet z pierdziszewa może liczyć na względy jakiejś kobiety. Wy tak jedziecie po Polkach bo jesteście tyle samo warci co Afganczyk tylko nie wiecie jakie dziewczyny by was tak samo chciały jak Polki.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Ja akurat mam w czym wybierać. Ale jeśli mam być z Polką to tylko taką która zna swoją wartość i nie puszcza się z potencjalnie niebezpiecznymi dla niej
@Jin: Wielu Niemców to tacy samcy beta że zawsze gdy z nimi rozmawiasz i poruszasz kontrowersyjny temat to nie powiedzą Ci jak faktycznie myślą aby nikogo nie obrazić.
MI też wiele koleżanek Niemek mówiło że to jest w #!$%@? nieatrakcyjne i jeśli koleś się tak zachowuje to czerwona kartka. W sumie ciężko im się dziwić, taka dziewczyna chce wyjść z facetem na miasto/imprezę lub gdziekolwiek wieczorem i czuć się przy nim
@Medel1n_: wiecie co jest najlepsze.

To uczucie, że światowe p00lki będą się chwalić koleżankom z Berlina swoimi pajetami po krótkiej chwili zorientują się, że w sumie lepszy byłby seba 180 bo nawet turczyńki będą miały z nich bekę xd

Świat jest jednak sprawiedliwy
@gotiman13: No właśnie na filmiku mamy zbiór kobiet z różnych krajów i wszystkie zgodnie podają te same narodowości więc ta teoria nie pasuje.
@gupio: To się już od dawna dzieje w UK. Jedynie p0lki są tak wyrozumiałe dla pajetów. Ciekawe czy oni naprawde wszyscy śmierdzą tak jak twierdzą te laski na filmiku. xD
@Medel1n_:

Pracuję przy robotach ziemnych i moi koledzy z pracy to w większości twarde chłopy, ale też niestety tępaki bez szkoły - teorie spiskowe i filmiki z żółtymi napisami, bo czytanie im nie idzie.
Natomiast na początku mojej emigracji mieszkałem w domu bractwa studenckiego i mogłem poobserwować młodzież. Prawie wszyscy ci młodzi mężczyźni to były takie ciepłe kluchy. Bardzo ostrożni w wygłaszaniu poglądów i łatwo oddający pola w dyskusji.
Moja baba