Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: Jak najbardziej na plus. Ja wszystko poniżej nosa zeruję, tak mi jest wygodnie i polecam. Ze wszystkich ludzi jakich znam (oraz ludzi na mieście), negatywną opinię usłyszałem… tylko raz, od dekla co uważa bycie brzydalem za męskie xD reszta albo pozytywnie się wyrażała, albo nie zwracała uwagi.

To co robisz ze sobą ma się podobać Tobie, a januszami/karynami się nie przejmuj. Kompleks smalca alfa w p0lszy będzie żył jeszcze długo,
gol nie patrz na innych. To tobie ma być dobrze i wygodnie ze swoim ciałem


@konopiapolska: wiem. Ale chciałem poznać zdanie Mirków i Mirabelek.

negatywną opinię usłyszałem… tylko raz, od dekla co uważa bycie brzydalem za męskie xD


@Dizaa: No tak, typowy „prawdziwy mężczyzna” HehxD

To co robisz ze sobą ma się podobać Tobie, a januszami/karynami się nie przejmuj


@Dizaa: wieeem. Pytam z ciekawości aby zobaczyć jak się głosy
@Jakis_Leszek: Ja przynciam maszynką elektryczną do kilku mm. Wygląda to bez prównania lepiej od "stanu naturalnego", bo włosy robią się wtedy proste.

Przy tym zachowane zostają ich plusy - spodnie nie kleją się latem do nogi, i unika się głupich pytań ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jakis_Leszek: ja z reguły na 2 do 4mm lecę z z nogami, parę osób mnie o to pytało ale zero negatywnych opinii nie spotkałem, może jak masz 16 lat i w szkole by z ciebie mieli bekę to można mieć opory, ale będąc dorosłym jednak ma się już pewne grono znajomych /przyjaciół którzy nie zwracają uwagi na takie rzeczy albo jest to dla nich normalne /akceptowalne, nawet chodząc na siłownię gdzie