Wpis z mikrobloga

@japycz: Nie wiesz? Szczupłość to normalna, zdrowa, ale szczupła sylwetka, natomiast chudość to poziom niżej. Kiedy ktoś określa Cię mianem szczupłego oznacza, że wyglądasz fajnie, kiedy ktoś nazywa Cię mianem chudego ma z tyłu głowy, że widać Ci np. żebra i ogólnie jesteś zbyt chudy - że masz za mało ciała. Szczupły to ktoś drobny, ale wyglądający okej
@dongio @Alprazolam Dokładnie tak, przecież gimbusy teraz to są ubrani jak jakieś #!$%@? lumpy, a najlepsze są spodnie ala powódź w piwnicy, okularki ala #!$%@? gamoń. Patrzę na takie coś i już wiem że jakby dostał łopatę to by musiał najpierw na YouTube poszukać do czego to służy XD
@LordDarthVader nikt to ci chyba nie wytłumaczyl ze, świat sie nie konczy na czubku twojego nosa i twoich znajomych. Wszyscy jesteśmy konstruktem naszego społeczeństwa, a ty się wychowałeś w takim a nie innym. W odpowiednim miejscu i czasie by ci z pędzla kapalo na widok kraglaka xD
@Alprazolam moda z lat 90 przyniosła mi osobiście wiele przykrości w życiu. Presja na odpowiedni rozmiar - mediow, znajomych, "mody". Wyniki: 5 bliskich koleżanek w różnych towarzystwach i roznym wieku dopadla bulimia. Dwie nie przeżyły, jedna straciła wszystkie swoje zęby, wlosy, etc, nigdy sie nie pozbierała. Dwie sie ogarnęły ale mimo uplywu lat zniszczenia byly nieodwracalne i sie zmagaja do dziś z różnymi dolegliwościami.
4 znajome i moja wtedy partnerka - zdiagnozowana