Wpis z mikrobloga

Czemu mejweni z kanału sportowego nie chcą przyznać ze mistrzem są Włosi tylko Stano za wszelką cenę chce to umniejszyc mowiac ze nie ma tak naprawde mistrza bo były za małe roznice w wygranych, duzo przypadku i rozstrzyganie karnymi xDDD
Ba, nie tylko ja miałem wrazenie ze duet komentatorski Wegrzyn- Borek spuszczali się nad zagraniami Anglii i było czuć lekką stronniczosc, nawet w interpretowaniu fauli. Moment zdobycia mistrza po nieudanym ostatnim karnym tez w głosie było czuc brak emocji, no chyba ze mówimy o jakimś strzale Anglików w środku meczu to Borek dostawał wtedy spazmów i odlatywał xDD
Co jakiś materiał od tych dzbanów to ewidentnie coś wskazuje na to ze chcą makaroniarzom umniejszyć tego mistrza. #!$%@? im jakiś duży kupon na betkliku? xDD

#mecz #hejtpark #kanalsportowy #euro2020
  • 41
@vauecki: oni żyją czasami w jakims innym swiecie. Jak nie #!$%@? andory 10-0 to wstyd, remis z Wegrami na wyjezdzie to wstyd, przegrana z Anglikami to wstyd, bo popelniali błedy i byli w naszym zasiegu. Remis z Hiszpanami to tez wstyd, bo to nie ta Hiszpania co kiedyś. Najgorszy turniej polakow w historii, pomimo że walczyliśmy do konca o awans, a nie tak jak zawsze, że po 2 meczach odpadaliśmy itp
Skad wynika twoja stronniczosc? Kazdy normaly widzial neutralne komentowanie.


@lekkonieobecny:
Skad wynika twoja stronniczosc? czemu uwazasz ze normalnymi są ci co widzieli wczorajsze komentowanie jako neutralne?
@vauecki: jeśli przez dominacje masz na myśli różnicę bramek to faktycznie nie, ale jeśli mowa o dominacji w meczu to Hiszpania wg statystyk wsiadała na każdą drużynę ale niestedy Morata tax wymagał zapłacenia.
Czyli jak postawiles na betclicku 10 zl na Wlochow, a komentator zamiast im sprzyjac byl neutralny, to znaczy, ze byl stronniczy? xD


@lekkonieobecny: co? zadałem pytanie czemu uwazasz ze ludzie ktorzy widzieli bezstronniczosc w meczu są normalni skoro na tagu znacznie wiecej widziało pajacerkę węgrzyna i borka w stornę anglii?
zadałem pytanie czemu uwazasz ze ludzie ktorzy widzieli bezstronniczosc w meczu są normalni skoro na tagu znacznie wiecej widziało pajacerkę węgrzyna i borka w stornę anglii?


A ty zawsze podążasz za owczym pędem i traktujesz mikroblog na wykopie, jako wyznacznik elity intelektualnej społeczeństwa z opiniotworczym zbiorowym zdaniem za którym warto podążać?
@vauecki:
@Wengerowski: #!$%@? gosciu, wczoraj najpierw włączyłem mecz po czym dopiero wszedłem na tag i zauwazyłem to samo zdanie ze ewidentnie odnoszą się inaczej do gry włochów a do gry anglików