Wpis z mikrobloga

Nigdy więcej nie zrobię zakupów w zawszonym #polomarket za złodziejstwo i naciąganie ludzi na kasę. Od kiedy #!$%@? trzeba drukować bilecik na "darmową godzinę"? Za stanie na prawie pustym parkingu na jakimś zadupiu przez 9 minut 95 zł?Za każdym #!$%@? razem, jak będę przejeżdżał, to wstąpię tylko po to, żeby nadrukować bilety tym, którzy ich nie mają. #!$%@? się złodzieje z brudnymi sklepami.

Wszystkim "trzeba czytać regulaminy" - ciekawe, czy idąc do sklepu, myjąc auto, wchodząc do urzędu za każdym razem czytacie regulaminy na tablicach? Jasne.
  • 4
@KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: to przede wszystkim nie jest normalne i nie zwyczajowe. Zwykłe wykorzystywanie tego, że wcześniej nie stosowano takich praktyk. Ale jestem tak #!$%@?, że będę im robił na złość na tyle sposobów na ile wymyślę, a jeśli uda mi się uchronić kogoś przed stratą pieniędzy a ich powstrzymać przed #!$%@?ńskim naciągnięciem kogoś to będę bardzo zadowolony.
@mug3n: Może nie ale u mnie obok biedry jest urząd miasta a kawałek dalej skarbowy i ludzie nagminnie parkowali tam, więc biedra postawiła tam to. Teraz jeszcze szlabany dali, które nie działają XD i dawno nie brałam biletu ale jakby się dosrali to paragon z biedry będę mieć, więc niech bujają banana, bo często nie działa właśnie ten parkometr. Jeszcze przed pandemią chodzili i sprawdzali a teraz nie. Chociaż dalej głupota