Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: źle chciałeś odpisać, auto czy rower to rzecz nabyta, mnie bardziej bezpieczeństwo ścieżek przeraża.

Przykład 1:
- park szczęśliwicki gdzie niedawno zginął na sankach chłopak, 100m dalej jest skrzyżowanie DDR z chodnikiem i na samym skrzyżowaniu rosną ponad dwu metrowe krzaki wchodząc na ścieżkę, z 1-2 metrów dopiero widać dziecko idące zzakrzaków chodnikiem. Czy takie sytuacje są na drogach aby pierszeństwo miał ktoś za ścianą a ty nie masz znaku
@FELIX90:

wojenki jak wojenki, ja lubię czytać takie wpisy i samemu sprawdzić sytuację, bo czasem czegoś nowego się dowiem. Chociaż fakt, z reguły to jest bicie piany obu stron nawet wtedy, kiedy sytuacja jest jasna i klarowna.

Mnie osobiście bulwersuje takie zachowanie i wyżywanie się na innych na drodze . Miałem niestety okazję jako rowerzysta być strąbiony w sytuacji, w której kierowca nie miał ani grama racji.
@PanBulibu:

- przykład 2 - na DDR jest 30cm głębokości dół od 2 lat w Raszynie, dosłownie pół ścieżki się zapadło i tak sobie jest :) znak postawili ale się zapadł i nie widać znaku już. Czy takie rzeczy na ulicach są żeby 2 lata pół jezdni było zapadnięte bez oznakowania? NIE. Rowerzystów nie szkoda.
@bzdecior: a ja wolę czytać o rowerach na tagu rowerowym. Dowiedzieć się czegoś, zobaczyć, że ktoś pobił rekord, śmiga fajne trasy. W dupie mam takie dziecinady i nawet nie czytam wypocin jednego ani drugiego. Mieć taki ból dupy, żeby robić osobny wpis o tym to już w ogóle wyższy poziom.

Miałem niestety okazję jako rowerzysta być strąbiony w sytuacji, w której kierowca nie miał ani grama racji.


Dodam tylko, że szeryfowie dróg są cwani tylko do momentu, kiedy czują się komfortowo. W powyższej sytuacji po sprincie życia udało mi się dogonić panią w SUV-ie na krzyżówce na światłach. Bardzo się wzbraniała przed dalszą interakcją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapukałem grzecznie (naprawdę, byłem tak wypluty, że nie miałbym siły
@FELIX90:

Zgadzam się, lepiej czytać pozytywne wpisy niż negatywne,ale ... tak tylko przypomnę, że też nie jesteś dziewicą orleański i potrafisz siać negatywną energię
Ładnie to tak naruszać netykietę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po prostu jesteś #!$%@?

w ciebie wbijam. Elo

morda kapciu
@bzdecior: zatrudnij się w IPN.
Właśnie o takich idiotycznych akcjach mówię, prowokowanie się nawzajem, rozkręcanie gnoju i szukanie sensacji.
Jak masz w sobie taki poziom sfrustrowania tym, że ktoś pousuwał twoje komentarze, to idź pobiegać a nie robisz z tego telenowelę. Nie po to ktoś ucina dyskusję w taki sposób, żeby robić z tego dramat w kilku aktach. Jak kogoś blokujesz, to nie widzisz jego wpisów. Nie po to to robisz,
@bzdecior: do ciebie w odniesieniu do linka, który wkleiłeś.
Wywlekasz mój syf sprzed 3 miesięcy, więc tłumaczę ci jak kijowe są tego typu wpisy i ile wnoszą, bo zdaje się, że jedyne co zrozumiałeś to to, że potrafią solidnie podnieść ciśnienie, kiedy ucinasz dyskusję, żeby to się nie stało.