Wpis z mikrobloga

@testovirondepot: Dawid Myśliwiec z Naukowego Bełkotu zrobił o tym ostatnio materiał, generalnie odsetek ten będzie się różnił z tego powodu, że to jest deklaracja - a więc osoba może się przyznać, lub nie. Oczywistym jest, że w krajach, które homoseksualizm piętnują (Węgry, Rosja), deklaracja "tak, jestem osobą homoseksualną" będzie padała rzadziej, niż w krajach tolerancyjnych.
Także 4% populacji deklaruję homoseksualizm tam, gdzie za to pałują
A około 10% tam, gdzie nie
  • Odpowiedz
@majcher_krk: Za niedługo będziecie opowiadać, że 50% to homoseksualiści. Na podstawie ilości wpisów tęczowych troli na twitterku i wypoku, gdzie jest ich znaczna nadreprezentacja xD
  • Odpowiedz
Za niedługo będziecie opowiadać, że 50% to homoseksualiści.


@Jegwan: po pierwsze - nie identyfikuję się ani jako "tęczowy troll", ani jako członek neuropy. Widzisz, świat nie jest czarny czy biały. Jeśli ktoś pyta o faktyczną liczebność tej grupy, po prostu odpowiadam zgodnie z moją wiedzą.

I nikt nie będzie twierdził, że homoseksualistów jest 50%, widzisz - tego, czego pewni ludzie nie potrafią zrozumieć to fakt, że osoby homoseksualne wcale nie prowadzą
  • Odpowiedz
@degenero: Wiadomo, prawdziwe konserwy są najczęściej zatroskane o możliwość złapania HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową od jakiegoś geja. Aż plakaty ostrzegawcze muszą robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dużo osób deklaruje się homoseksualistami mimo że nimi nie są

Po prostu atencja im spada


@chigcht: zauważyłem to zjawisko, chociaż jestem daleki od określenia ilości.
Zauważyłem też modę na wymyślanie zaimków. Znaczy inaczej: rozumiem, że ktoś może nie czuć się ani kobietą, ani mężczyzną, ale taki stan występuje bardzo, bardzo rzadko. Dziwnym trafem, mnóstwo osób wymyślających sobie zaimki, jest akurat w okresie młodzieńczego buntu – na tik-toku czy IG w profilach
  • Odpowiedz
@degenero: chłop co zrobił - udostępnił grafikę Antipodean Resistance xDD
Memy memami że konserwy jak to często niektórzy piszą "literally nazis" ale dosłownie antipodean resistance to neo-naziści i tak się reklamują xD
Bardzo wam to pomoże konserwatyści jak będziecie się pod takimi obrazkami podpisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majcher_krk: Już miałem uwierzyć, że nie jesteś trollem, ale po tym: "osoby homoseksualne wcale nie prowadzą propagandy czy promocji" już wszystko wiem. Że też wam jeszcze ktoś za to płaci, cały wypok zasrany i jeszcze przychodzą kolejne multikonta.
  • Odpowiedz
Już miałem uwierzyć, że nie jesteś trollem, ale po tym: "osoby homoseksualne wcale nie prowadzą propagandy czy promocji" już wszystko wiem. Że też wam jeszcze ktoś za to płaci, cały wypok zasrany i jeszcze przychodzą kolejne multikonta.


@Jegwan: Widzę, że masz już potężnie wyprany mózg. Że też wierzysz w to, że ktoś komuś płaci za pisanie pierdów na wykopie z niedorozwiniętymi tępakami.
Sprawdź najpierw znaczenie słów propaganda i promocja, potem może
  • Odpowiedz
@Jegwan: a jak jeszcze masz czelność pieprzyć coś o propagandzie, weź poczytaj (ale w jakiejś książce, nie na wypoku) o elementach graficznych, językowych i informacyjnych wykorzystywanym przez propagandzistów. Potem zerknij na obrazek który wrzucił OP i zastanów się nad swoim życiem.
  • Odpowiedz
@majcher_krk: pierwsza z brzegu definicja propagandy ze slownika: «szerzenie jakichś poglądów, haseł politycznych itp. mające na celu pozyskanie zwolenników»

Jaki niby cel mają wasze parady i wciskanie wszędzie tęczy i postaci homoseksualnych?
  • Odpowiedz