Wpis z mikrobloga

leżąc na kanapie mogę włączyć żeby woda się gotowała na kawę


@Raptoreek: i to ma sens, bo jedno łażenie do kuchni mniej.

Może jakby były jakieś tagi RFID


@smk666: no właśnie, żeby np. w sklepie można było sobie sprawdzić, co już w domu jest. Nawet i bez wagi to by miało jakiś sens. A najlepiej jakąś bramkę rfid w wejściu do kuchni, żeby obsługiwało też jedzenie w szafkach :)
@wonsz_smieszek:
Są to jakieś pomysły ale dopóki to się nie dzieje "automagicznie" to nie widzę w tym większego sensu. Lubię różne nowe technologie czy przydatne gadżety IoT ale jednak niektórym produktom daleko do bycia w pełni funkcjonalnymi rozwiązaniami. Moim zdaniem pieprzenie się z aktualizowaniem (nawet części) danych ręcznie przekreśla korzyści, bo albo aktualizujesz każdą pierdołę na bieżąco (albo chociaż raz dziennie) albo taka informacja na zakupach niewiele Ci da. Skoro i
@Palladyn400: dobra to jest ogólnie też ekran dotykowy, więc ma to jakiś sens, myślałem, że to jest samo okno po prostu :P więc w zasadzie dodatkowa funkcja a nie robienie tylko po to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez funkcji nofrost( tu się nie zagłębiałem)

@bartek-kusztelski: WTF? To najlepsze co wymyślili w lodówkach od lat 50 i rzeczywiście się przydaje. Mało kto już pamięta ile było roboty z rozmrażaniem lodówki bo uzbierało się tyle lodu, że nie szło jej zamknąć.

A co do wifi w sprzęcie AGD - bez sensu. Co innego robot kuchenny, do którego możesz przez wifi wgrać nowe przepisy, a co innego pralka, która celowo jest
Pobierz apee - > Bez funkcji nofrost( tu się nie zagłębiałem)
@bartek-kusztelski: WTF? To na...
źródło: comment_1626344737okhEIBbOYcv21hHlsL2vDi.jpg