Wpis z mikrobloga

Rano moja kobieta krzyczy, że lodówka sie zepsuła i zadowolona, że w końcu będzie mieć lodówkę z wifi. No niestety to tylko faza po burzy zniknęła na osiedlu.


@Zarzutkkake: Na #!$%@? komu wi-fi w lodówce? I mówię to jako programista którego niby takie technologiczne bzdety nie powinny palić w łapy.
@kicjow: Ja co jakiś czas idę do lodówki, otwieram ją, stwierdzam że nadal nie ma w niej nic co chciałabym zjeść i zamykam. Nie potrafię tego zachowania logicznie wytłumaczyć, ale coś czuję że takie okno w drzwiach zaoszczędziłoby mi trochę prądu xD
@Raptoreek: Ale i tak trzeba najpierw wody nalać - pokazuje chociaż aktualny poziom? Fajnie jakby był podłączany do wody jak zmywarka, żeby sam się napełniał ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Weźmy na przykład 3D w telewizorach czy obecne VR.


@smk666: To sprawdź sobie Oculus Quest 2. Jest lekki, niewielki, nie ma kabli, granice pokoju rysujesz sobie po pokoju przez gogle - później je pamięta, bo rozpoznaje pomieszczenia, więc robisz to tylko raz. Zakładasz, włączasz i od razu korzystasz, czy do grania czy do filmów. Naprawdę super i polecam, bo mają świetny stosunek jakości do ceny.
@P4ncernik: pewnie prędzej czy później będzie możliwe, jak się pojawią nowe standardy to producenci żywności będą QR kody umieszczali na opakowaniach, z których smart urządzenia będą mogły odczytać takie informacje
@Zarzutkkake: Zawsze myślałem że lodówki będą mieć barcode scanery, będą analizować że czegośbrakuje, łatwo będize można robić liste zakupów albo nawet zamawiać czego Ci brakuje a co mamy ?
Zwykła lodówkę + bieda tablet i cene x2 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD