Wpis z mikrobloga

czujecie? subskrybcja w nazwa.pl xDDD wstajesz rano i masz powiadomienie że nazwa.pl pobrała Ci hajs za hosting..
ok. dzięki to super że nie muszę zajmować się przelewami do nich uff.. i mam rozłożone na rat...
*ale czekaj.
*kurde
*co to jest?
*czemu mam doliczone jakieś antybanery
*czemu tu jakaś usługa antihacker wordpress ultimate?
*co to kur jest ultra DNS speed pro?
*nie zamawiałem tego
*ok. dzwonię na inf.. a nie. wait. nie ma czegoś takiego bo i tak nie oodbierają.
*napiszę!
<3 tygodnie później> przyjęte zgłoszenie prosimy oczekiwać na odpowiedź xD

#hosting #wordpress #nazwapl #devopsiarz
ShpxLbh - czujecie? subskrybcja w nazwa.pl xDDD wstajesz rano i masz powiadomienie że...

źródło: comment_1626334672o5y5nAOpgwkZowdbWCVDpf.jpg

Pobierz
  • 5
@ShpxLbh: Zachęcamy do przeczytania tekstu na naszym blogu https://www.nazwa.pl/blog/subskrypcja-wygodna-forma-oplacania-uslug-w-nazwapl. W przypadku pytań lub wątpliwości, zawsze można wszystkie kwestie wyjaśnić z naszym Działem Obsługi Klienta, telefonicznie lub mailowo (24h/7). Forma automatycznej płatności jest opcją, z której można, lecz nie trzeba korzystać. Kto chce, może ją sobie włączyć w Panelu Klienta. Wielu klientów nas o to pytało, dla zainteresowanych opcja została udostępniona.
@ShpxLbh: Doskonale czujemy treść Twojego wpisu. W uzupełnieniu do Twojego żartu, nasza infolinia odbiera połączenia w czasie kilku sekund, o każdej porze dnia i nocy, a na maile odpisujemy na bieżąco. Co do płatności automatycznych - mogą one dotyczyć tylko tych usług, które klient ma aktywne, i które zgłosi do rozliczenia automatycznego. Ustawienia modelu płatności subskrypcyjnych możesz sprawdzić w Panelu Klienta. Zatem zweryfikuj najpierw, jak definiuje się ten model rozliczeń.