Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę to z siebie wyrzucić. Zakochałam się, mam romans. Jestem od pięciu lat w związku, związek jest stabilny i nudny. Mieszkam za granicą, na zachodzie, mój chłopak jest miejscowy. Poznałam niedawno Rosjanina, miły, zaradny, z mordką jak ziemniaczek (mnie bardzo pociągają Rosjanie, więc to właściwie zaleta). Nie wiem co robić, czuję się jakbym miała piętnaście lat, a jestem już po trzydziestce, nie mogę jeść, nie mogę spać, ale nie mogę się rozstać, bo w pewnym stopniu jestem zależna od mojego obecnego niebieskiego (nie finansowo, bo zarabiam dobrze). Pewnie powiecie że #p0lka, ale trudno czasem wygrać z uczuciami, trudno wybrnąć z takiej sytuacji, bo niezależnie od mojego wyboru będę musiała kogoś zranić.
Byliście w takiej sytuacji? Jak się to u was skończyło?
#zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60efc6c191a69a000ab95e27
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 127
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: A wy tu dalej dyskutujecie, ha :P.

Panie hrabio, nie ma co się tak srożyć i wyzywać, nie zniżaj się do jej poziomu, zachowaj fason. Mózgu być może jej nie brakuje, ale po prostu cokolwiek tam ona w głowie by nie miała, to z pewnością podsycone jest to potężną dawką egotyzmu, a zarazem hipokryzji (którą co śmieszniejsze, wytyka innym). W sumie nie zdziwiłbym się jakby była po prostu osobą skrajnie
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Jestem niedojrzałym dzieciakiem. Który myśli, ze laski idą do klubu szaleć na parkiecie dla facetów xD nie szukaj ŻADNEJ dziewczyny. Najpierw seksuolog i psychiatra ( ͡° ͜ʖ ͡°) jiz się nie musisz produkować dzieciaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazykokos: Mówię o takim typie karyn do których Cię zaliczam. Szukam wartościowej kobiety ale nic na siłę,a nie jakiegoś spranego łacha z lumpexu. Ty też już nie musisz, idź tam kwiatuszku zarabiaj "swoimi nietypowymi sposobami" i szukaj Sebków-frajerów dla których i tak jesteś nikim. Dopiero jak będziesz miała przypał jakiś życiowy to się ogarniesz, że jesteś sama - ale mam nadzieję, że nikt rozsądny nigdy nie potraktuje Cię poważnie. Płycizna umysłowa,
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Wszystko się nie zgadza, plus gardze tatuażami. Nie masz umiejętności oceniania, co już kilka razy ci napisałam i dalej brniesz. Ty się nie nadajesz do żadnej normalnej dziewczyny, bo masz skrzywiona psychikę. Nie wiem, matka ci się puszczała czy coś ze kluby i inne normalne rzeczy postrzegasz w patologiczny sposób. Masz chora główkę, chore wizje, chore postrzeganie świata
  • Odpowiedz
Wszystko się nie zgadza, plus gardze tatuażami. Nie masz umiejętności oceniania, co już kilka razy ci napisałam i dalej brniesz. Ty się nie nadajesz do żadnej normalnej dziewczyny, bo masz skrzywiona psychikę. Nie wiem, matka ci się puszczała czy coś ze kluby i inne normalne rzeczy postrzegasz w patologiczny sposób. Masz chora główkę, chore wizje, chore postrzeganie świata


@crazykokos: karyna puszczająca się jak przechodzony but mówi mi, że mam skrzywioną psychikę
  • Odpowiedz
Doskonale wiem, ale ty nie stworzysz nigdy normalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crazykokos: Normalny stworzę ale nie z karykaturą kobiety...takimi gardzę.Idź już tam kokosiku walnij kilka desperadosików, weekend przecież, pogadasz z koleżankami co tam słychać w Warsaw Whore i o nowych hybrydowych pazurkach... Ja idę na wódeczkę i pokera, paaa karin...
  • Odpowiedz
PrEciez ja jestem abstynentką. Co za tepak z ciebie xD


@crazykokos: to co, kreseczki będą leciały? Jak wolisz, jesteś tak mądra, progresywna i postępowa, ze możesz przecież wszystko! Nie ograniczaj się!
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Haha:D Kreseczki to twój stary, twoja stara puszczała się w klubie a ty masz podnietę, ze masz możliwość z płcią przeciwna porozmawiać- chociaż poprzez komentarze. Produkuj się dalej!
  • Odpowiedz
Haha:D Kreseczki to twój stary, twoja stara puszczała się w klubie a ty masz podnietę, ze masz możliwość z płcią przeciwna porozmawiać- chociaż poprzez komentarze. Produkuj się dalej!


@crazykokos: Hamuj trochę mordę kłaku moi rodzice nie mają tu nic do tego co sądzę o życiu. Na żywo to byś dostała z liścia i zaraz znałabyś swoje miejsce. To po co mi odpisujesz? Co, klienci nie przyjeżdżają czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Haha:D do twojej starej nie przyjeżdzają. To ze masz tak zryty beret- na pewno wyszło z patologicznego domu. Dla mnie to możesz być co najwyżej podnóżkiem psycholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazykokos: dla mnie to należysz do podludzi - najniższej warstwy społecznej i nie pozwoliłbym ci nawet umyć lamp w jakimś samochodzie...Ja sobie radziłem zawse, myślę, że to Ciebie starzy mieli w dupie i puścili samopas, wychował cię internet, żadnych wartości - sam plastik. Kwintesencja p0lki karyny. A tak naprawdę jesteś samotna i boisz się tego dlatego tworzysz sobie jakieś iluzoryczne relacje. Egoistyczna, narcystyczna, samotna karyna bez żadnych perspektyw :) Dno.
  • Odpowiedz