Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę to z siebie wyrzucić. Zakochałam się, mam romans. Jestem od pięciu lat w związku, związek jest stabilny i nudny. Mieszkam za granicą, na zachodzie, mój chłopak jest miejscowy. Poznałam niedawno Rosjanina, miły, zaradny, z mordką jak ziemniaczek (mnie bardzo pociągają Rosjanie, więc to właściwie zaleta). Nie wiem co robić, czuję się jakbym miała piętnaście lat, a jestem już po trzydziestce, nie mogę jeść, nie mogę spać, ale nie mogę się rozstać, bo w pewnym stopniu jestem zależna od mojego obecnego niebieskiego (nie finansowo, bo zarabiam dobrze). Pewnie powiecie że #p0lka, ale trudno czasem wygrać z uczuciami, trudno wybrnąć z takiej sytuacji, bo niezależnie od mojego wyboru będę musiała kogoś zranić.
Byliście w takiej sytuacji? Jak się to u was skończyło?
#zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60efc6c191a69a000ab95e27
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 127
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moim zdaniem absolutnie nie


@crazykokos: No spoko, masz prawo mieć opinię. Tyle że nie masz racji. W normalnych związkach zdrada to zdrada i powód, żeby zakończyć związek. Powinna się przyznać i zostawić decyzję facetowi. Jeśli nadal będzie chciał z nią być, to spoko, jeśli nie, to też. Zatajenie to kłamstwo, na tym nie buduje się związków.
Wiesz, dla mnie związek to nie jest sens życia. Nie trzymam się go kurczowo, daje przestrzeń drugiej osobie, sama muszę tez mieć przestrzeń. Jesteśmy dorośli, mamy różne potrzeby- i ja je rozumiem tak jak i moi par wtedy- jak zdrada się zdarzy- trudno. Nie wybieram oczywiście żadnych zazdrośników czy beciarzy, dla których życie nabiera sensu jak znajda sobie dupe xD

W związku mamy zasadę ze jak idę ja czy on do klubu
@HrabiaZet: Och bo tylko twój pogląd na życie jest słuszny a mój zły :D masz myślenie na poziomie przedszkolaka. Kto ma się naciąć? Napisałam, ze „w związku mamy zasadę”, ja otwarcie mówię czego szukam i jakie mam potrzeby
To się zakładaj i obrażaj innych ze względu na odmienny sposób życia. Pilnuj siebie, mi się świetnie układa na każdej płaszczyźnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crazykokos: Tak sobie tłumacz - to po prostu egoizm i kompleksy - nic nie wiąże Cię z jakimś przydupasem ale przecież nie możesz być sama - więc trzeba mieć w zapasie ten batonik ze sklepu na wszelki wypadek gdybyś sobie jednak nie
@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego nie powinno się mieszkać ze sobą przed ślubem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy nie jesteś od nikogo w żaden sposób zależna i nie ma bałaganu jak chcesz odejść. A jak zamieszkasz po ślubie to wtedy też jest stabilnie i nudno ale przyrzekliście sobie, że będziecie razem do końca a jak dwie osoby chcą pracować nad tym by być drużyną do samego końca to wtedy nie
@HrabiaZet: Haha:D lecz się. Takie oceny to możesz wystawiać swojej matce ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś ci nie pasujesz i wymyślasz jakieś bajeczki amebo.
Jestem bardzo dojrzała emocjonalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie trzymam się kurczowo zwiazkow- miałam ponad 10 i często zmieniam chlopakow. I absolutnie mie prowadzę konsumpcyjnego stylu życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem bardzo dojrzała emocjonalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie trzymam się kurczowo zwiazkow- miałam ponad 10 i często zmieniam chlopakow. I absolutnie mie prowadzę konsumpcyjnego stylu życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crazykokos: No właśnie, miałem rację, jesteś emocjonalną kaleką nie zdolną do niczego więcej poza wypięciem się :)
@HrabiaZet: Jasne. Ze względu na wysoko rozwinięta inteligencje emocjonalna, potwierdzona u lekarza, świetnie mi szło w prscy w nieruchomosciach gdzies różnymi maloznanymi sposobami negocjowałam mieszkania i schodzili mi średnio 50 tysięcy na mieszkaniu. Oczywiście i 90 tysięcy schodzili. Do tej pracy przyjmowali na podstawie poziomu inteligencji emocjonalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiec ty wykopku siedź cicho, u Janusza, z jedna rozowa- nigdy nie osiągniesz tego co ja
Jasne. Ze względu na wysoko rozwinięta inteligencje emocjonalna, potwierdzona u lekarza, świetnie mi szło w prscy w nieruchomosciach gdzies różnymi maloznanymi sposobami negocjowałam mieszkania i schodzili mi średnio 50 tysięcy na mieszkaniu. Oczywiście i 90 tysięcy schodzili. Do tej pracy przyjmowali na podstawie poziomu inteligencji emocjonalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiec ty wykopku siedź cicho, u Janusza, z jedna rozowa- nigdy nie osiągniesz tego co ja ( ͡