Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: ej, dokładnie, jak to jest, że dokumentacja często lepiej tłumaczy jak zacząć produkcję jakiejś maszyny niż po prostu jej serwis i użytkowanie? I ten sztywny język techniczny, szczególnie jak jakiś matoł tłumaczył z obcego języka i chciał podkreślić swój profesjonalizm, a wyszło, że się w ogóle nie zna temacie...
@push3k-pro: w moim przypadku jest to dokumentacja co gdzie się znajduje, jak przeprowadzać rozmaite operacje, do czego jakaś aplikacja służy z dokładnym wyszczególnieniem wszystkich funkcji i jak z nich korzystać. Jak krok po kroku np. zainstalować i skonfigurować jakąś aplikację z możliwymi wyjątkami które mogą się w trakcie pojawić.

Wszystko jest rozpisane i wyszczególnione, wszystko opisane bardzo prostym językiem. Jak ktoś do mnie wołał jak coś wykonać, to pozostało mi rzucić
@push3k-pro: z trzecim punktem w moim memie się jeszcze osobiście nie spotkałem, ale niektórzy moi bliscy lub znajomi już mieli z tym do czynienia pomimo pozostawienia po sobie dokładnych instrukcji i wszystkich niezbędnych informacji.