Wpis z mikrobloga

Mirki jak zmusić siebie do działania? Mam #jdg założone w październiku zeszłego roku. Na początku zapał był wielki i zyski też rosły tak że po miesiącu zarabiałem więcej niż na etacie. Co prawda pracowałem 12-14 godzin dziennie ale lubiłem to. Teraz już nie mam tego zapału i osiągam wysiłki 1/3 tamtego sezonu. Praktycznie początek a ja już nie mam zapału mimo że roboty jest sporo. Myślę że zyski mogę spokojnie podwoić. Drogę rozwoju też mam wyznaczoną. Macie może jakieś #ksiazki o #rozwojosobisty i #biznes ?? Nie ukrywam że pytanie kieruje głównie do osób które same mają #firma lub dużo osiągnęły. Dodam że prowadzę firmę po etacie 8-16. Pomóżcie mi znaleźć cos co pomoże ruszyć dupe. Gdybym nie był leniwym ujem to bym pewnie już siedział tylko na swoim...
  • 8
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: Atomowe nawyki, Praca głęboka to z popularnych. Mi z mniej popularnych się podobały też 168 godzin i Jak czerpać radość z pracy
Poza tym metodą może być kompletnie coś innego: zacznij medytować, uprawiać jakiś sport typu bieganie.
  • Odpowiedz