Wpis z mikrobloga

@runnerrunner:jak była przecena na allegro to kupiłem za niecałe 700 komplet, jeżdżę na razie od miesiąca, więc dużo ci nie powiem, ale wszystko gra, dobrze się jeździ. Różne są opinie, bo teraz Nokiany produkują w Rosji i podobno jakość jest o wiele gorsza, niż dawnych fińskich.
@runnerrunner: kupiłem w lutym komplet wyprodukowany już w 2021, robiłem reasearch też na zagranicznch stronach i wychodziło że bardzo dobra opona, tylko teraz wykopki sprzed 2 lat pisały że szajs i parcieje xD tego za wcześnie mi oceniać, ale wrażenia z jazdy bardzo pozytywne. fakt, że Made In Russia ale Bridgestony cieżarowe też robią w Polsce - i tak kitajce sterują fabryką żeby nie było lipy.

Tu masz dobrą stronę z
@runnerrunner: Cokolwiek z marki Premium kupisz to będzie dobre, byle opona była świeża. Sam w zeszłym roku kupowałem i na Allegro pojawiły się Vredesteiny Sportraci wyprodukowane 2 czy 3 miesiące temu. Kupiłem i jestem zadowolony.
@runnerrunner nie kupuj w tych Oponeo itp. idź do "normalnego" zakładu ogarnie ci to za tyle samo albo taniej a jak co masz łatwa reklamacje a tak z Oponeo są czasem cyrki. Nie wiem czemu te serwisy taki popularne.
@runnerrunner no byś się nie zdziwił xd nie mówię o Januszu ale jakimś normalnym servisie, i tak to gdzieś wymienić będziesz musiał. Serwis ci to wymieni i tyle a będą problemu to musisz załatwiac przez Oponeo czy inne gówno a tak załatwiasz gdzie kupiłeś. A te wszystkie opony i tak idą z jednego magazynu