Wpis z mikrobloga

@mawmawy: Proszę sobie wziąć od Pani Anetki z sekretariatu jednego cukierka dla ważnych klientów i wracać do pracy. Kosztami proszę się na razie nie przejmować, rozliczymy go przy najbliższej wypłacie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 432
@mawmawy: pamiętam jak latem dwa lata temu zasłabłam w kołhozie z przegrzania, przyjechało pogotowie, miałam kroplówkę w biurze hr, po wszystkim przychodzi moja "liderka" i mówi: "wiesz, że będziesz musiała odrobić te godziny".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
@Czarny_Niewolnik:

pamiętam jak latem dwa lata temu zasłabłam w kołhozie z przegrzania, przyjechało pogotowie, miałam kroplówkę w biurze hr, po wszystkim przychodzi moja "liderka" i mówi: "wiesz, że będziesz musiała odrobić te godziny".


Wiesz, co jest w tym najgorsze? Że prawo mówi, jaka może być minimalna temperatura w zakładzie pracy. Ale nie ma limitu maksymalnej.
  • Odpowiedz
@szuleer: O takie coś był kiedyś ferment w Selgrosie, jak na magazynie kierowniczka wezwała ochronę i kazała badać alkomatem pracownicę bo na bank pijana jest. Okazało się że miała cukrzycę i była blisko śpiączki hipoglikemicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mawmawy: o co chodzi z tym Januszem, kim on jest i dlaczego stał się ostatnio taki popularny? Jakoś tak dziwnie się czuję gdy przy wąsatym Januszu pojawia się moje imię. Tym bardziej dziwnie gdy jest ono zdrabniane o_0
  • Odpowiedz