Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie teraz leki sa polecane w przypadku #depresja? Mam wizyte u psychiatry, generalnie wolalbym mu cos zasugerowac, bo ostatnio cwaniak wypisal mi placebo bo uwazal ze brzydki ryj i niski wzrost leczy sie terapią.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f1e57e072fc8000a3ae215
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to kwestia indywidualna. Na mnie najlepiej działała sertralina (ssri), mój kumpel z kolei brał escitalopram (ssri), który mi zupełnie nie podchodził. Proces dobierania leków przeciwdepresyjnych trochę trwa, ze względu na ich duże zróżnicowanie i fakt, ze nie da się za bardzo przewidzieć jakie i w jakim natężeniu efekty uboczne (pierwsze dwa tygodnie) wystąpią.
  • Odpowiedz
tego sie niczym nie leczy ale leki jako tako pozwalaja funkcjonowac


@AnonimoweMirkoWyznania: będziesz je do śmierci brał jak powodem Twojego cierpienia jest nie akceptacja wyglądu. Akurat w tym wypadku psychoterapia wydaje się odpowiednia, dodatkowo do leków jak jest na tyle źle, że nie dasz rady bez nich.

jeżeli chcesz nieco znieczulić się emocjonalnie tylko to dowolne ssri/snri powinno wystarczyć. fluoksetyne/paroksetynę bym pominął osobiście, paro głównie za bardzo nieprzyjemne odstawienie i nieco
  • Odpowiedz