Wpis z mikrobloga

Legancki burger w restauracji, gdzie wokół Ciebie lata obsługa i siedzisz sobie w klimatyzowanym pomieszczeniu. Za 23 zł dostajesz burgerasa razem z pieczonymi ziemniakami.
Tymczasem w foodtrucku koczkodan masz burgera za 35 zł, dodatkowe frytki belgijskie to opcja za 10 zł a sos? Oczywiście trzeba dokupić za 3 zł. Do dyspozycji masz #!$%@? lezak na którym nie masz jak zjesc albo mikrostoliczek, który się buja od mocniejszego podmuchu wiatru. Najczęściej wlasciciele foodtrucka dziura w dupie pozalili hajsu na parasole i siedzisz jak ten ciec w 35 stopniowym upale w jakichs krzokach albo piasku.
Kilka razy zadziałał na mnie marketing i dałem sie nabrać na te "tanie zarcie z budy" które w naszym kraju jest nieraz dwukrotnie droższe niż w restauracji i nie ma ludzkich warunków do spożycia. Kiedyś w Poznaniu byłem na festiwalu i nim sie obejrzałem z portfela zniknęło mi 100 zl bo kupilem burgera pastrami i jakies chinskie pierożki no i Fritz kole za 12 zł XD
Foodtrucki to scam, change my mind.

#foodtruck #foodtrucki #zalesie #jedzenie #polska #niepopularnaopinia
Podlaski_warmianin - Legancki burger w restauracji, gdzie wokół Ciebie lata obsługa i...

źródło: comment_1626605297aXaO9NY5zXHTVSL1QuxBlI.jpg

Pobierz
  • 86
Kilka razy zadziałał na mnie marketing i dałem sie nabrać na te "tanie zarcie z budy" które w naszym kraju jest nieraz dwukrotnie droższe niż w restauracji i nie ma ludzkich warunków do spożycia.


@Podlaski_warmianin: Już w latach 90. mama powtarzała mi, żeby nie chodzić na zapiekanki do niewiadówek na cegłach bez przyłącza do jakichkolwiek sanitariatów.

Cały czas trzymam się tej zasady.
food trucki to dobra akcja jak odbywają się w jakiś zapyziałych powiatowych z jedną pizzerią, dwoma kebsami i barem zapiekanek. Nie rozumiem sensu takich eventów w miastach wojewódzkich lub powyżej 100k mieszkańców.


@jakubbaumann: taaaa, w powiatowych gdzie 1/4 mieszkańców na zasiłku, 1/4 emeryci, a reszta nawala za minimalną albo już dawno wyjechała xD I przyjdzie taki foodtrack z ofertą 35 zł za burgera XDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Podlaski_warmianin: food trucki to dobra akcja jak odbywają się w jakiś zapyziałych powiatowych z jedną pizzerią, dwoma kebsami i barem zapiekanek. Nie rozumiem sensu takich eventów w miastach wojewódzkich lub powyżej 100k mieszkańców.


@jakubbaumann: ja nie rozumiem nawet w mieście 40k mieszkańców, a w takim mieszkam. Ale jak był zlot food trucków, to zajrzalem z ciakawosci i nie było szans znaleźć wolnego miejsca do siedzenia, a kolejki po horyzont. Ceny
Kiedyś kupiłem na festiwalu foodtruckow burgera w busie "J*** Burger" wszystko mieli z tym sosem od Jack Daniels. #!$%@? straszna po zamówieniu poszukałem miejsca, za busem akurat było pusto i cień. A tam za gratem leżały puste pudła po półproduktach, wszytsko gotowe; mięso, bułki. Wszytsko marki "horeca" z makro. 30 zł kosztował około i był cienki jak polsilver.
Natomiast bus "wok gang" bardzo fajny, smak super.
@Podlaski_warmianin:

Foodtrucki to scam, change my mind.


Zależy. U mnie pod biuro codziennie przyjeżdża inny foodtruck. Hinduskie żarcie najlepsze, za 16 zł dają #!$%@?ą porcję smecznej tikka masali, że ledwo ostatnio dojadłem, a pojeść to ja lubię.

Za to jak przyjeżdża pizza to nigdy nie biorę. Sam mały placek kosztuje 20 zł i do tego każdy dodatek płatny osobno. Żeby złożyć z tego dobrą pizzę trzeba wydać grubo powyżej 30 zł