Wpis z mikrobloga

@Oktikk: A w praktyce wyjdzie prawie na to samo, bo w Opolu jest bardzo mało ofert i głupie praktyki będzie ciężko zrobić o ile nie będziesz chciał ich zaliczyć tylko podpisem a faktycznie coś porobić.

I tak będziesz musiał jechać potem do Wrocławia albo w kierunku Katowic, bo na start ciężko chyba znaleźć prace zdalną jako stażysta, przynajmniej tak mi się wydaje.
@Oktikk: @Murasame: I powszechny januszex, jak powiedziałem średnią stawkę rynkową -20% to mi nawet wysłali zadania ale już nie pierdnęli zwrotnie nawet żadnej durnej formułki grzecznościowej mimo że jestem pewien że zrobiłem te zadania conajmniej poprawnie. Na pocieszenie tak jest w każdym mniejszym mieście a i w większym da się #!$%@?ć na minę.
@Oktikk: studiowałem na PO a mieszkałem z kolegami z UO, według mnie to oni tam mieli lajcik, na PO masz fizykę, elektrotechnikę i inne przykre rzeczy, które później niekoniecznie się przydadzą. Same studia Ci za wiele nie dadzą, musisz sam w trakcie zdecydować się na jakąś specjalizację bo tak na prawdę wszystkiego w programie liźniesz ale bez własnej pracy w domu nigdzie się nie załapiesz.
@Oktikk: Nie wiem skąd się wzięła teoria, że na uni nie ma fizyki i elektrotechniki. Na licencjacie może i owszem, ale na inżynierskim musisz zdać te kierunki. Wiem bo skończyłem UO. Co do samych studiów to masz wszystkiego po trochu, programowanie, grafika, bazy danych, matma, etc. Nauczysz się więc wszystkiego i niczego, nie zostaniesz specjalistą w jednej dziedzinie, to warto zapewnić sobie poprzez pracę (najlepiej jak najwcześniej w zawodzie). Studia nauczą