Wpis z mikrobloga

Mirki jest afera! Dziś w drodze do bankomatu natrafiłem na kontener wypchany jakimiś dokumentami bankowymi. Bank zmienia siedzibę i postanowi ł pozbyć się starych papierów. Sposób w jaki to zrobiono #!$%@? cały system RoDO. Nie musiałem grzebać w tym kontenerze bo już na wierzchu natrafiłem dokumenty z peselemi, adresami itp. Jak dla mnie to nieźle baza danych. Nie wiem ile dni to tak sobie leży. Czy takie coś się gdzieś zgłasza? Więcej Zdjęć w komentarzach. #afera #santander #pila #banki
muciosgracjas - Mirki jest afera! Dziś w drodze do bankomatu natrafiłem na kontener w...

źródło: comment_1626634068EDUfz6Q3jfqaNXNIGk62lq.jpg

Pobierz
  • 218
prosty temat, kontenery podstawila firma, ktora zajmuje sie utylizacja dokumentow z wrazliwymi danymi,


@CrazyBaran: to raczej nie są kontenery, które się zamyka i plombuje. Wyglądają na takie, które Janek siatka przykrywa w drodze na wysypisko i połowa ląduje w przydrożnych rowach. Praktyka jest taka, że podjeżdża firma, wrzucasz, plombują, a na "bazie" jest ważenie, niszczenie. Do wszystkich czynności masz protokół + certyfikat + film na życzenie "od A do Z". Są
@PanKracy582: to może zaczniemy od tego jak pisałeś kiedyś o instalacjach LPG?

Serio koleś - nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. To, że wydaje Ci się, że jesteś anonimkiem to masz rację - wydaje Ci się.
to może zaczniemy od tego jak pisałeś kiedyś o instalacjach LPG?


@sysadmin:
co? XD

Serio koleś - nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie.


w twoim przypadku wiem :)

To, że wydaje Ci się, że jesteś anonimkiem to masz rację - wydaje Ci się.


czekam, aż powiesz mi coś na mój temat, serio
może gdzie mieszkam? wystarczy dzielnica
może kto jest moim dostawcą internetu? takie wiesz, podstawowe dane, Mr. Hacker