Wpis z mikrobloga

@ewataewa to też jest dobry patent.
Ja jednak wolę: redukcja, dać miodu i jednocześnie lekko kopać hebel - frajer dostaje mindfucka - niby hamuje a odchodzi (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kotouak: gorzej jest nocą bo taka gnida włącza długie, ale i na to jest sposób. Mam taką fajną chińską lampkę i wystarczy średnio 3 do 4 sekund ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)@ewataewa:
@Kotouak: No i w sumie wpisałabym się w Twój schemat. Nie tak dawno temu leciałam starą betą sporo więcej niż powinnam i mnóstwo osób starało się mnie „wychować”, „ukarać” i zrobić na złość, utrudniając jak tylko się da wyprzedzenie. I czy powinnam tak jechać? Moim zdaniem tak, bo na pasażerce miałam koleżankę potrzebującą natychmiastowej pomocy medycznej. Czy ci przede mną mieli myśl, że może nie jadę w ten sposób dla przyjemności?
@korkodylek to zamiast siadać na ogonie to trzymaj dystans. Wtedy krótkie "długie" i lewy kierunek - ja bym zrozumiał i ustąpił przy pierwszej możliwej okazji.
Natomiast ogoniarzom po prostu lubię utrudniać życie.
@ewataewa: Stare auta jak Fiat Uno, VW Polo, Fiat Punto, Opel Corsa, Audi A4 B5, wiele można by wymieniać lecz łączy ich to, że w każdym siedzi stary, zapyziały i mający w tyłku przepisy ruchu drogowego osobnik żeby nie napisać gorzej, dziad. Nigdy nie wiadomo czy jadąc 70km/h czy nagle nie zwolni bo tutaj miał skręcić czy wymusi na pierwszym lepszym skrzyżowaniu. Każdy SUV, nie wiadomo czy blond włosa niewiasta nagle
@Kotouak: mrugania unikam, ale zbliżałam się wtedy bardzo szybko do samochodów przede mną i generalnie ci którzy wiedzieli co to są lusterka i nie mieli złej woli, puszczali mnie spokojnie. Natomiast tych którzy mimo, ze do nich już dojeżdżam z impetem nie reagowali, traktowałam jednym lub dwoma szybkimi mrugnięciami.
@Kotouak: zdaję sobie sprawę, tez nigdy tak blisko nikomu na dupie nie siedzę, zdaje sobie sprawę ze stanu moich hamulców i przede wszystkim staram się nie umrzeć i póki co mi to wychodzi. Natomiast generalnie uważam, że jeśli ktoś #!$%@? to po pierwsze nie wiem czemu, a po drugie nie moją rolą jest go szkolić. Sama zawsze zmykam na prawy i nie napawam się tym, jaki to mam wpływ na życie
@korkodylek trzymaj dystans. Zasada 3 sekund. Serio - czas reakcji przeciętnego kierowcy to 1.3 sek. Nawet jeśli jesteś dobra, to będzie max 0.8 sek. W przypadku jazdy na ogonie to nie wystarczy.
Niech kierowca z przodu zobaczy sarnę albo pijaka na jezdni. On będzie miał skasowany kufer, ty w najlepszym przypadku - nogi.