Wpis z mikrobloga

PiSowcy i konserwy! Jak ja wami k**a gardzę i waszą hipokryzją !

Człowiek zajedzie sobie na stację i widzi takie ceny. Konserwatywna lemingoza pisowska oraz byłe gimby nie pamiętają. Kiedy rządziła ta "zła opcja PEŁO" to w 2011/2012 gdy z powodu wysokich cen surowca benzyna niebezpiecznie skoczyła do 6zł. Kto jako pierwszy piłował wówczas mordę o pilnej konieczności obniżeniu podatków i akcyzy na benzynie? Oczywiście PiS. A ponieważ był to okres przedwyborczy to PO robiło fikołki z czasowymi obniżkami opłąt byle tylko benzyna nie przekroczyła "psychologicznej" ceny 6zł. "Bo trzeba być odważnym i gotowym do zdecydowanych kroków! Albo obniża albo wotum nieufności dla rządu!" A Co zrobił karakan i jego mafia jak był u władzy?

Miał trochę szczęścia i ceny ropy spadły do niesamowicie niskich poziomów, więc... z początkiem roku #!$%@?ł nowy podateczek XD I nazwał niskie ceny w okolicach 4zł swoim sukcesem oraz sukcesem Obajtka. Rozumiem że gdy ceny na światowych rynkach się normalizują, to obecnie 6,15 zł za PB98 i prawie 5,80 za PB95 i diesla to też ich zasługa? Oczywiście można pisowców tak sobie ładnie
** bo wystarczy poszczuc stare grażyny i januszy złym lgbt albo unią, a nuż może wmówić że to lgbt przejełopaństwowy koncern ze stacjami w poslce i przejdą z tym skandalicznym stanem do rzeczywistości xD Byle mozna było im wsadzić na dupska chomąto i orać za miskę ryżu+ Tylko po cholerę ja też mam obrywać za wasze bezmózgowie? Czy co to się stało Kaczemu wożdowi brakło odwagi czy determinowania o jakiej kłamał ledwo 7 lat wczesniej? Ha TFU NA WAS ! Tym bardziej ze to najbardziej po kieszeni dostaną przedewszystkim wszelkie małe pipidówy i ich mieszkańcy gdzie auto jest niezbędnym wręcz środkiem lokomocji, więc brawo wy XD O transporcie drogowym dóbr wszelakich nie wspominając.

Opozycjo pobudka! Jak narazie #psl jedynie zabrał ws drożyzny głos, a tu należy równo i głośno
*** i tak samo głośno drzeć mordę, jak oni ją darli w 2012. W pierwszym komentarzu pamiętne zdjęcie dyktakaczki z kanistrem.

#polska #benzyna #ekonomia #neuropa #ruchosmiugwiazd #bekazprawakow #bekazpisu #orlen to #orwell #4konserwy #polityka
grubson234567 - PiSowcy i konserwy! Jak ja wami k**a gardzę i waszą hipokryzją !

C...

źródło: comment_162667723543VLxCS43MRcCohAq3zaPR.jpg

Pobierz
  • 84
@grubson234567:

dupsko boli tak samo za każdym tankowaniem :)

co głupsi pisowcy powiedzą, że to nie wina rządu tylko:

inni z kolei powiedzą (troszkę bardziej inteligentni), że to innowacyjny plan przyzwyczajania Polaków do unijnego planu ograniczającego zużycie CO2 i promocja elektromobilności, bo koniec końców będziemy musieli zrezygnować ze spalinówek
muszą istnieć z tym się tu i teraz nie da nic zrobić


@oczami_kuca: O to to. Jako jedyny przyznaje że tu i teraz nie da się nic zrobić, a nie mają realnych propozycji co należałoby zrobić, by móc cokolwiek zmienić (nie, wizji wyjścia z UE nie traktuję jako realnej wizji). Zatem ich gadki o obniżaniu/likwidacji podatków bez podawania sposobu uniknięcia gigantycznej dziury budżetowej należy traktować jako zwykłe populistyczne biadolenie, zresztą widać
@grubson234567: Mnie niemiłosiernie wkurza to, że wszystko cholernie drożeje. I to nie mówię tu o tym, że opakowanie mięsa mielonego podrożało powiedzmy z 5 zł na 8 zł - chodzi o to, że podrożało z tych 5 na 8 zł i zamiast 500g kupuję 400, albo coraz częściej: 350g.
O cenach napojów to już nawet nie wspomnę, tylko powiem że już nawet butelki 1,8l nie idzie dostać a producenci poszli w
@majcher_krk: Kiedyś było tak, że w dowolnym sklepie się kupowało i było w miarę podobnie. Teraz z tym mięsem mielonym to jest tak że wszędzie po 8zł /400g a lidl na szczęście w tej cenie często ma 1kg, więc trzeba kombinować ze sklepami i marnować czas jak się chce oszczędzić.
@grubson234567: a jeszcze USA szykuje nam kolejny kryzys paliwowy, USOIL->150$, ale wtedy ludzie #!$%@? dostaną, sądzę, że PiS już wie i stąd te bajania o wyborach w październiku, najlepiej będzie wtedy władzę oddać PO, oni są od zaciskania pasa
@grubson234567: To nie jest teoria, po prostu 6 pln dziś to coś innego niż 6 pln dekadę temu - to podstawa ekonomii. W/g danych z ZUS 6 pln w 2012 to w 2020 jak 4.08 pln w relacji do przeciętnego wynagrodzenia.
@grubson234567: na okres wakacyjny ceny paliw zawsze rosną, ale pewnie po lecie zostaną. :(

W grudniu zacząłem pracę. 95 było za 4,49. Tankowanie co dwa tygodnie około 55l, 110l miesięcznie - 494zł. Na stacji, na której tankuję, 95 jest aktualnie po 5,71, więc wychodzi 628. Paliwo wynosi mnie 134zł miesięcznie więcej niż w grudniu. Aktualnie będę przeznaczać prawie całą premię na zakup paliwa.
@grubson234567: hahha niemcy zazdroszcza. w monachium paliwo drozsze o jakies 1.2 zl a ojro tylko 4.5 raza wiecej warte + inflacja w niemczech olaboga 2.5% czyli przez pol tego co w dyktalandii. No dobrobyt jak #!$%@? w polsce ;-). Ale daremne twoje apele. Pis celuje w emerytow i socjal a oni nie korzystaj czesto z samochodu. No moze bieden madtki troche tak ale pojecza pojecza i i tak zaglosuja jak pan