Wpis z mikrobloga

Pokręcić to sobie można kulki z nosa jak się nie ma pojęcia co się robi to jedynie można popsuć.Typowe polactwo,nie wydam kasy dla specjalista skoro sam mogę sam pokręcić


@zlozlo: A kolega nie dostał instrukcji obsługi do motocykla? Lub nie ściągnął jej z internetu?
Co Ty chcesz popsuć? Nakrętkę lub śrubę od regulacji napięcia wstępnego sprężyny? a może śrubkę od regulacji odbicia?
Bo nie sądzę aby w 40 min gość rozkładał
@zlozlo: Ale zerowy setup robisz naprawdę wg instrukcji, dodajesz na sprężynie korektę pod wagę bo default jest koło 70 kilo a mało kto waży tak malo.
Cała sztuka w tym żeby sprawdzić czy na stojące moto równo idzie w dół i równo wraca.
Oto tajemnica, kosztowała mnie u Mistrza Polski całe równe: proszę, dziękuję.
Zabawa się zaczyna jak zaczynasz tym jeździć i szukasz korekt pod lepsze dohamowanie do winkla albo wyjście
@bigger: w Warszawie: Lukasz Wieczorek LTD34. Robi dla chlopakow z MMP wiec chyba wie ocb. Ja robilem u niego ladnych pare lat temu to za pelna regulacje p/t zaplacilem cos kolo 150PlN
@Man_of_Gx: jestem technicznie upośledzony i nawet nie zrozumiałem do końca co napisałeś :-) .Gość mi ustawił to co mógł bez rozbierania amorków itd a to i tak jak na moje umiejętności wystarczy aż nad to