Wpis z mikrobloga

Co myślicie? Wiadomo nie żal jakiegoś obcokrajowca. Ale różowe tak wykorzystują facetów nawet, jak jest do nich miły i nie traktuje jak worka na sperme.
Zapamiętajcie sobie to na zawsze, nigdy nie umawiajcie się z nowo poznaną laską do #!$%@? restauracji.
Tylko zwykła kawa/piwo/spacer i każdy z was płaci za siebie w ten sposób poznacie kobietę. No chyba, że jesteście przy kasie i lubicie jak dupy lecą na wasz hajs...

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
FajnyTypek - Co myślicie? Wiadomo nie żal jakiegoś obcokrajowca. Ale różowe tak wykor...
  • 43
nigdy nie umawiajcie się z nowo poznaną laską do #!$%@? restauracji


@FajnyTypek: umawiajcie się ale na jasnych warunkach. czyli ty wybierasz miejsce i ustalasz z góry, że płacicie albo po połowie albo każdy za siebie.

jak dziewczyna ci wymyśli że jednak chce iść gdzie indziej (zwłaszcza gdy wybiera jakiś drogi lokal), to tym bardziej powinna zapłacić za siebie. w końcu to wtedy ona Ciebie zaprasza.

trzeba jej po prostu stanowczo postawić
@FajnyTypek: Czymś trzeba kobietę zainteresować, dlatego zawsze starałem się na początku pokazać że nie mam problemu w zjedzeniu w drogiej restauracji, a potem to samo szło i ewidentne było widać że się zakochiwały po 2-4 tygodniach, żadnego naciągania na kase po prostu czuły że dobrze trafiły i tyle, a jak zrywalem pare razy to dosłownie od ich koleżanek dostawałem nagrania jak mówią że straciły fajnego chłopaka z którym miały wszystko i
Ale za co ona chciała go ukarać? Za złożenie głupiej propozycji którą mogła po prostu jak dorosły człowiek olać? xD


@Patol0g: chciał wyruchać polke a to polka wyruchała go xD top kek