Wpis z mikrobloga

Gdybym był milionerem, to miałbym takie hobby, ze chodziłbym pracować po roznych januszexach, ale takich naprawdę januszowych, gdzie jest mobbing, brak podstawowych zasad bhp. Nagrywałbym vlogi o tym jak u danego janusza mi sie pracuje i na koniec przydzielałbym ocenę od 1 do 10 w skali janusza. Miałbym w dupie grozby pana janusza że np nie mogę chodzic na przerwę, bo trzeba #!$%@?ć, przeciez jestem bogaty, a takie akcje, że pan janusz mi nie pozwala isc na przerwę, albo każe mi zostać na darmowych nadgodzinach byłby tylko atrakcjami dla moich vlogów. W sumie, to jest niezły pomysł na kanał na you tubie
#pracbaza #januszex
  • 70
Dzięki za tak dużo plusów, gdybym nie był tak wielką #!$%@?ą życiową, to pewnie bym to zrealizował, ale może ktoś inny coś takiego kiedy zrobi, bo sam bym oglądał, jeszcze jak by prowadzący prowokował januszy niewygodnymi pytaniami, to by było złoto
@rocky93: Ku*wa szkoda, że nie wyskoczyłaś z tym pomysłem wcześniej to bym nagrał co się #!$%@? w ostatniej firmie z której się zwolniłem kilka dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) hit internetu murowany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rocky93: największy mit. Będąc milionerem nie jesteś bogaty. Za milion złotych nie kupisz nawet przyzwoitego mieszkania w dobrej lokalizacji w dużym mieście.

Przykład - mieszkanie 90m2, 4 pokoje, Gdańsk Wrzeszcz. 1200000 zl. Do tego dolicz podatki i koszty remontu.

Będąc milionerem będziesz miał po prostu więcej pieniędzy niż większość ludzi w Polsce, ale dalej będziesz musiał pracować by żyć.