Wpis z mikrobloga

W związku z drastyczną zmianą stanu zdrowia poszukuję pracy przez internet. Jakieś ankiety albo coś w tym stylu. Tylko nie wciskanie linków promo czy mlm. Ma ktoś coś?
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bogusz1989: panele z ankietami to już jest gorzej niż dno, sama kiedyś wypełniałam, kiedyś to się dało na tym wyciągnąć i 300zł/mc, ale odkąd się pandemia zaczęła to to już nie jest to samo. Jak wyciągniesz 25zł/mc to będzie cud.
@bellazi: skrajna niewydolność nerek... czekam na termin usunięcia i dializy ( do miesiąca), co dwa tygodnie leżę w szpitalu, jak już mnie pokroją ,będę dializowany i się wszystko zagoi będę mógł szukać czegoś na stałe na jakimś magazynie czy coś w tym stylu. Do tego czasu nie mogę się przeciążać i szarpać ze względu na to że mogą krwawić torbiele na nerkach (sepsa/ zakażenia) do tego mam w przedramieniu przetokę na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bogusz1989: Współczuję :( Ale chodzić ogólnie możesz, tylko żebyś się nie przemęczał, tak? Może spróbuj pochodzić po lumpexach na wyprzedaże i sprzedaj drożej na vinted? Według mnie więcej z tego zarobisz niż z ankiet niestety. Nie wyciągniesz pewnie minimalnej nawet, ale lepsze to zdecydowanie niż ankiety o ile taki wysiłek wchodzi w grę.
@bellazi: pomysł może i niegłupi, ale i zarobek niepewny. Ankiety przyszły mi do głowy bo kiedyś była z tego faktycznie jakaś kasa. Póki co jestem na l4 z minimalnej i na życie starcza, ale młody jestem i siedzenie na dupie jakoś mi nie pasuje zwłaszcza, że jestem nauczony ciężko pracować po 220h w miesiącu. Póki co pomagam koledze w biurze rachunkowym, ale nie ma jeszcze dla mnie jakoś dużo pracy. Pasuje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bogusz1989: panele ankietowe od czasu pandemii to jest porażka, nie przepuszczają przez ankiety, wywalają pod koniec ankiety, ociągają się z wypłatami, czasami piszą, że sprawdzili ci ankietę i jednak na wypłatę jeszcze nie zaslugujesz, ankiet jest w ogole o wiele mniej niż kiedyś a jak się zakwalifikujesz to cud - serio nie polecam, to jest zarobek bardziej niepewny niż vinted
@bellazi: dzięki wielkie za info. poszukam czegoś dorywczo regionalnie komu nie będą przeszkadzały moje nieobecności. Jeszcze jestem mobilny więc coś tam jednak robić mogę. Pozdrawiam serdecznie