Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZaQ_1: nie wiem co ty sugerujesz, ale jak dla mnie dopóki mam umowę i płacę określony abo na internet, który jednocześnie odpowiada mi finansowo to może te satelity wymieniać nawet i co tydzień. W jego interesie jest żeby system nie generował zbędnych kosztów, także to teza wyjęta z dupy.

@blend: a to hyperloop i cybertruck już się skończyły? Kurczę, może napisz do Elona bo on chyba jeszcze o tym nie
@Jubei:

hyperloop? masz na myśli tunel na samochody z odźwiernymi?

chyba jeszcze o tym nie wie...

wie, ale robi was w #!$%@?, bo to patologiczny kłamca.
nie wiem co ty sugerujesz


@Jubei: sugeruję maszynkę do generowania kosztów i marnowania zasobów. Zobacz sobie jaki wał odstawił Elon z SolarCity.

ale jak dla mnie dopóki mam umowę i płacę określony abo na internet, który jednocześnie odpowiada mi finansowo to może te satelity wymieniać nawet i co tydzień


@Jubei: Masz błędne przekonanie, że to ty jesteś klientem. To akcjonariusze są klientem, to ich trzeba zadowolić, ty jesteś tylko pionkiem.
@ZaQ_1: tesla tez byla upadająca jak ją elon 'przejął', takie ma gość hobby, że bierze sie za trudne projekty.
Wieszanie psów na solarcity w 2021 jak segment energy storage & generation zaczyna działać ?? Taki hejt dla hejtu, ale cmon mamy 2021 i troche im sie udało
@balin1: jaki hejt dla hejtu? Typ wkręcił inwestorom, że mają solarne dachówki, które są tańsze i wyglądają lepiej niż zwykłe panele. Zwyczajnie kłamał w żywe oczy, żeby wyciągnąć hajs. Jak się gówno zaczęło rozlewać to przerzucił się na zwykłe panele i robił je #!$%@? xD
To jest zwykły ściemniacz, który robi wokół siebie szum.
@ZaQ_1: to zly Elon, wyciągnął kase od akcjonariuszy, sprzedal swoje akcje i baluje na prywatnej wyspie!
A biedni akcjonariusze władowali kase w tesle po 200 przed splitem, gdy teraz jest ponad 3000, tak okrasc uczciwych ludzi...
@ZaQ_1: xD ja na tesli, na tym 'oszustwie' dobrze zarobilem, zjeby ktore shortowaly, tworza teraz te twoje filmiki i co mniej inteligetni internauci powtarzaja te bzdury na rożnych forach.
@balin1: a to było od razu mówić, że nie interesuje cię rzeczywisty postęp tylko zarabianie na giełdzie, to bym się nie produkował niepotrzebnie.
wie, ale robi was w #!$%@?,


@blend: czekaj, zadzwonię do siebie, bo jeszcze o tym nie wiem

hyperloop? masz na myśli tunel na samochody z odźwiernymi?


@blend: nie, ten ciśnieniowy

sugeruję maszynkę do generowania kosztów i marnowania zasobów. Zobacz sobie jaki wał odstawił Elon z SolarCity.


@ZaQ_1: jakoś się rozeszło, argumenty na plus też były z tego, sąd możę coś w tej sprawie powie

Masz błędne przekonanie, że to
@abraca: >brak rozpoczęcia w kilka lat to nie koniec.

jak nie, miało być, już za rogiem, rok czasu. Jest 2021 i nic. musk to tylko marketingowiec pod którego podczepiają się różne gówna i krzyczą płyniemy. Musk regularnie sugeruje, że posiada daną technologię po czym okazuje się, że prezentuje pomysł podparty renderami 3d. Jego autopilot w tesli nie był w stanie nawet jeździć w tunelu, potrzebni byli kierowcy
Dziesiątki kilometrów rur na 5-6atm działa bez problemu, a tutaj rura na 1atm jest ciebie problemem. Możę warto trochę fizyki się nauczyć a nie zafiksowywać się na jednym rozwiązaniu?


@abraca: Działa bez problemu bo w normalnych rurociągach każdy zakręt niweluje wpływ rozszerzalności cieplnej.
W hyperloopie nie da się tak zrobić bo nie przejedzie kapsuła. Może się warto trochę fizyki nauczyć xD
nie umiem sobie wyobrazić jak to działa, więc się nie da, SF


@abraca: neuralink po 5 latach prezentuje dokładnie to samo co już było znane. a cały cyrk pewnie służy jednej rzeczy - podnieść akcje tesli
@ZaQ_1: A w tunelach drogowych pod górami jak mocne zakręty są i jak sobie z nimi radzą? Jakie ciśnienia wytrzymują i jakie mają długości? Może się warto trochę fizyki nauczyć i jeszcze logiki. Twoje rozwiązanie nie jest jedynym.
@abraca: typie tu nie chodzi o ciśnienie, przeczytaj sobie co to jest rozszerzalność cieplna. Na głupich kilkudziesięciu metrach mostu trzeba ją uwzględniać i robić kompensacje, szyny kolejowe totalnie wygina jak się tego nie uwzględni, rury ciepłownicze budynki przesuwają jak się ją źle policzy. Elon nie ma na to żadnej odpowiedzi.

A w tunelach drogowych pod górami jak mocne zakręty są i jak sobie z nimi radzą?


@abraca: w tunelach drogowych