Wpis z mikrobloga

lextvn przejdzie dzięki RN(winnicki zapowiedział teraz poparcie) ciekawe czy będzie podmianka koalicjanta


@rafxyz44: Najlepszy plottwist by był, jakby po prostu narodowa część Konfederacji poszła do ZP/PiS, a Korwiniści wróciliby na swoje miejsce pod progiem. W końcu Bosakowi koalicja z PiS nie obca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wątpię, z własnego doświadczenia wiem że ja i sporo osób z którymi mam kontakt głosujemy na nich bo to właśnie taki mix w którym każdy z nas znajdzie coś dla siebie choć są tez rzeczy z którymi się nie zgadzamy.


@qrcyrpnx: W praktyce to jest tak, że każdy widzi w Konfederacji to, co chce widzieć, a zupełnie ignoruje resztę. Chociaż zdecydowanie gorzej świadczy to o wolnościowcach. Narodowcy dostaną, co chcą, a
Elektorat konfy nie jest tak propisowski jakbyś chciał.


@qrcyrpnx: Jest przede wszystkim konserwatywny i to jest rdzeń polityki Konfederacji. Jak oni nie spełnią tej roli, to spełni ją kto inny.

Ty serio poparłeś Konfederację ze względu na to, że jest to połączenie dwóch skrajnych, wykluczających się pod względem programu środowisk? Z jakiego powodu to do ciebie przemawia? I jak to możliwe, żę osobno nie zgadzasz się z ich poglądami, a razem
Razem to jeszcze jakoś temperują swoje odjazdy


@qrcyrpnx: A nie przypadkiem nakręcają? Narodowcy są cały czas tacy, jacy byli, czyli 20cm gwóźdź w móżgu, a Korwiniści zaczęli po prostu gadać, jak narodowcy. Program Konfy to obiecywanie złotych gór, klekanie przed krzyżem i atakowanie wszelkich mniejszości, na które atak akurat może dać im punkt poparcia. I ty tak nieironicznie twierdzisz, żę tam jest coś rozsądnego i należy się im zaufanie? ( ͡
@qrcyrpnx: Dobra - to co dobrego zrobiłą Konfederacja w swojej dotychczasowej działalności? Bo do zakazu aborcji i szczucia jednych grup na drugie, czy rozwoju antyszczepionkowych i innych antynaukowych teorii w Polsce się przyczynili. I jeżeli jedyne, co dostrzegasz u nich dobrego, to program gospodarczy - to jak podchodzisz do informacji, żę w swoim programie zostawiają ponad 150 mld dziurę budżetową, bo nie znalazła się w ich programie ani jedna propozycja oszczędności?
@qrcyrpnx: Obejrzyj, sam sobie dasz radę z wyciągnięciem wniosków. Masz wprost podane źródła, wszystko na tacy. Jak dalej odrzucasz to, bo ci się autor nie podoba, to sam na złość mamie odmrażasz sobie uszy. Tam masz cytaty samych konferderatów, a nie wymysły koroluka xD