Wpis z mikrobloga

Mineła ponad doba odkąd założyłem #tinder i #badoo kontrolnie by sprawdzić jak wygląda sytuacja na rynku świń.

Jebłem sobie naprawdę legitne zdjęcie, lekko wy fotoszopowałem wygładzając i rozjaśniając cerę.

jesli chodzi o tindera mam 7 lajków i 5 par. Napisałem do każdej, aktywnie pisałem z dwiema dziewczynami, obie przestały się odzywać.

Na badoo trzy lajki i jeden match z typiarą...która okazała się być mega gruba ;| I co gorsza ciągle do mnie wypisuje.

Także, ja wracam na datezone szukać małolaty do sponsoringu, elo
  • 28
No dobra ale... Ustalasz odgórnie np. 400-800 zł i zależnie od kobiety to spotykasz się z nią od 1 do kilku razy?


@Daniell0: Ja jeszcze się z żadną nie spotkałem bo każda była dla mnie za daleko a i samochód jeszcze w naprawie mam. Ja wciąż badam rynek, ale zauważyłem, że wiele chce takie pieniądze za pojedyncze spotkania (chociaż najbardziej wymagające są te najmłodsze).

obrzydliwe płacić kobiecie za spędzanie czasu razem
@Pralko-suszarka: Czyli jak jesteś brzydki/nie w jej typie to możesz nie znaleźć rządnej lub będziesz musiał zapłacić więcej niż inni? Z tym lepszym sexem to miałbym wątpliwości. Toż to dalej jest sex za kasę i w zależności jak wyglądasz taki będziesz miał sex.
Czyli jak jesteś brzydki/nie w jej typie to możesz nie znaleźć rządnej lub będziesz musiał zapłacić więcej niż inni?


@Daniell0: Jak jesteś brzydki to raczej żadne pieniądze nie pomogą xD Tu już tylko do prostytutki.

Z tym lepszym sexem to miałbym wątpliwości. Toż to dalej jest sex za kasę i w zależności jak wyglądasz taki będziesz miał sex.


@Daniell0: Jak mówiłem, dziewczyny od sposnoringu nie robią tego tylko dla pieniędzy,
nerwy/kłótnie zdarzają się w każdym związku zejdź na ziemię i zobacz jak na prawdę wyglądają relacje damsko-męskie.


@PjoterBGC: Ja nie mówię o kłótniach w związku, tylko o poznawaniu dziewczyny xD

A to że spermiarstwo to Ameryki nie odkryłeś i co to zmienia w twoim życiu skoro ty niby nie jesteś tym „spermiarzem”?


@PjoterBGC: No np. to, że przez spermiarstwo właśnie kobietą wywala ego i trudno przez to jakąś normalną znaleźć??