Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę napiszcie co robię źle? To już któraś z kolei dziewczyna, która gdy piszę szczerze o swoich doświadczeniach z kobietami a raczej ich braku blokuje mnie i usuwa parę. Czemu tak się dzieje? Jestem całkowicie szczery. Skoro mamy już macza i jakoś nawet rozmowa się układa, przechodzimy do relacji (one zazwyczaj pytają) i nagle okazuje się, że im przeszkadza, że chłopak nie ma doświadczenia. Mam 29 lat, faktycznie nie mam doświadczeń, ale się staram i próbuję. Nie chcę kłamać, brzydzę się nieuczciwością. Co robić? Czy ktoś doświadczony może mi szczerze napisać co jest nie tak w tej rozmowie?
#vejt #tinder #badoo #podrywajzwykopem #uwodzenie #podryw #pua

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f726361ac965000b015787
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Proszę napiszcie co robię źle? To j...

źródło: comment_1626819856VQtUpMRpqBui9v3bl0LEg9.jpg

Pobierz
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Po 1sze zastanawiam się w jaki sposób wgl dotarłeś do tego etapu rozmowy. Po 2gie musisz wiedzieć czego chcesz, jeśli chcesz tylko zaruchać to kłam i tyle, najwyżej podczas spotkania powie, że #!$%@? całujesz ona będzie zawiedziona a ty bogatszy o doświadczenia. Jeśli jednak chcesz szukać kogoś do związku to jak już zejdzie rozmowa na te tematy to mów prawdę. No chyba, że chcesz budować relację na kłamstwie. Po 3cie
Cicho bo stara jest w piwnicy: Po pierwsze primo po co szukasz sobie kobiety na tinderze czy gdzieś tam jak wiadomo że najwięcej ludzi nie szuka tam związków tylko ruchania.

Po drugie primo to co napisałeś że ostatni raz całowałeś się w podstawówce, jakieś to takie creepy było, taki wydźwięk miało że nie dziwię się że laska uciekła. Szukaj sobie kobiety, ale nie na tym nieodpłatnym internetowym burdelu jakim jest tinder
ŚwieckiWybranek: W tym wieku to już game over, w sumie to już nawet na 25lv to koniec, a nawet bym posunął się, że już 20, na pewno 20 to początek końca. Musisz kłamać ile wlezie. No i doświadczene seksualne na roksie, łącznie z całowaniem. I ciągle musisz pamiętać o tym, aby twoje kłamstwo miało ręce i nogi np. rodzina co powie z dupy, że w końcu kogoś znalazłes czy znajomi. Ogólnie
@kexus512

masz 29 lat, nie dostaniesz już niewinnej miłości ani nastoletniej dziewicy. Wydaj kilka koła na dziwki, nadrób zaległości i wtedy próbuj xD

Ja mam 25, i jak faktycznie tak jest, to wolę już zdechnąć sam