Wpis z mikrobloga

Elliot z MR ROBOT:
-korposzczur na wysokim stanowisku
-ruchający, np. koleżanki które przynoszą mu narkotyki
-pracuje nad fobią społeczną ale nie ma problemu żeby ogarniać ekipy i imprezować
-ryj 8/10 a prezencja niby nizej tylko dlatego że chodzi w kapturze

Zwykły oskariat a nie Anon. Zapraszam do dyskusji.

#film #serial #mrrobot #przegryw
itookapillin_remiza - Elliot z MR ROBOT:
-korposzczur na wysokim stanowisku
-ruchaj...

źródło: comment_1626828399nycjbMVRovaMaH2QhppzVz.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@i_took_a_pill_in_remiza: No wiadomo, aczkolwiek całkiem nieźle poszło mu pokaanie innej rzeczy, że przegryw właśnie w głowie siedzi. Wiesz, dziewczyny dziewczynami, ale spójrzmy na aspekt społeczny - koleżeński, który i tak jest podstawą. To nie tak, że komukolwiek przeszkadzają brzydcy znajomi. Przeszkadzają ci nudni/irytujący :P
  • Odpowiedz
@Pierorzek: nie rozumiesz nic, wszystko o czym mówisz to błędy poznawcze, i brak umiejętności oceny męskiego wyglądu. Nikt sam sie nie skreśla z rynku, po prostu niektórzy są niewidzialni dla kobiet. Tacy ludzie będą reagowac nierzadko furią na teksty jak twoje, bo bezrefleksyjnie przerzucasz całą winę na nich, nie mając zielonego pojęcia jak to jest być nieatakcyjnym.
  • Odpowiedz
nie ruchają tylko Ci co wmówili sobie, że nie mogą. W praktyce każda potwora znajduje amatora


@Pierorzek: dokladnie tak. Setki milionow mlodych mezczyzn na swiecie zmowili sie i sami sobie wmowili, ze nie moga ruchac.
a to przyslowie dotyczy kobiet, potwora to rodzaj zenski mireczku
  • Odpowiedz
Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek powstał film o jakimkolwiek prawdziwym przegrywie z fobią społeczną, zawsze to jest taki "hollywoodzki" przegryw, który w sumie to radzi sobie bardzo dobrze w życiu.


@Trybun_Plebejski: świat kina rządzi się swoimi prawami, zwłaszcza kina komercyjnego. Takim najbardziej znanym przekłamaniem jest odgrywanie przez atrakcyjnych aktorów - "nieatrakcyjnych" bohaterów. Brzydota fizyczna w kinie komercyjnym prawie zawsze zarezerwowana jest dla ukazania jakichś wynaturzeń, zboczeń, czystego zła.

Natomiast kino lubi
  • Odpowiedz
@Pavulenko: są kobiety z kompleksem mesjasza czy jak to się tam nazywa, którym robi się mokro na myśl o tym, że ktoś sobie nie radzi i mogą mu pomóc. Są w stanie Cię utrzymywać, pilnować byś brał leki i głaskać po główce jak znowu przesiedzisz dzien na wykopie. Nie wiem gdzie się takie znajduje, może jakieś kościelne organizacje?
  • Odpowiedz
@integrator1234: ja w to po prostu nie wierze. Może jest to możliwe, że ktoś mniej atrakcyjny ma ciężej w kontaktach z kobietami niż facet przystojny, ale co z innymi dziedzinami życia. Przyjaciół też nie macie przez wygląd? Pracujecie w januszeksach przez wygląd? Z tego powodu nie macie studiów? Dlatego nie wychodzicie z domu i nie robicie nic pożytecznego dla społeczeństwa?
  • Odpowiedz
@Pierorzek: jacy wy? składowa przegrywu to również urodzenie, zamożność, generalnie faktory niezależne od woli (można dyskutowac czy wolna wola w ogóle istnieje). Spłycasz temat niesamowicie, brak ci podstawowej refleksji i umiejetności myślenia analitycznego. Wróć do szkoły, a potem na wykop, bo na razie nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
@integrator1234: przegryw to społeczność o wielu cechach wspólnych. Gdy mówię o katolikach jako o członkach krk też mówię "oni", "wy".

Piszecie, że przegraliście przez wygląd po czym okazuje się, że wasze życie jest okropne przez brak przyjaciół, pracę w januszeksie i alkoholizm. Jak to sie ma do wygladu? Brzydcy mają zniżki w monopolowym? (w sumie powinni)

Ja jestem przekonany, że jednak 99% waszego nieszczęścia bierze się z nieleczonych chorób psychicznych, złego
  • Odpowiedz
@Pierorzek: ale nie jestem zadnym przegrywem, mam dobrą i dobrze płatną prace, dziewczynę, trochę znajomych, mieszkam na słynnym osiedlu developerskim. Skoro nie ma wolnej woli, to dlaczego o cokolwiek obwiniasz przegrywków? Nie leczył chorób psychicznych, bo tak los się ułożył to samo z środowiskiem i wychowaniem. Wygląd ma ogromne znaczenie równiez w "zwyklych" relacjach miedzy ludzmi, do fajnych, ładnych, silnych wszyscy lgną w szkole, zapraszają, chcą budować relacje - dzięki temu
  • Odpowiedz