Wpis z mikrobloga

@Mistrszzz: jak ktoś chce mieszkać w mieście, to niech mieszka, jak na wsi, to niech mieszka na wsi.

Miasto i wieś, mają plusy jak i minusy.

Natomiast szkalowanie Warszawy jako miasta to gruba przesada, to miasto na wysokim europejskim poziomie pod każdym względem. A jeśli chodzi o czystość, liczbę bezdomnych, kiboli i ćpunów, to top.

Wyjedzcie raz na jakiś czas za granicę i zobaczcie jak wyglądają zachodnie i poludniowe kraje na
@spiritus: Czasami brakuje mi tych wieżowców, i codziennej jazdy do korpo. A później przypominam sobie opóźnienia pociągów, żuli na pkp, asapy czy inne targety i już mi przechodzi
@wrobel7: powisle, mokotow, ursynow, ochota - wszedzie mialem to samo :D chyba zyjesz w innej warszawie.

@demagog: prosze cie xD widziales korki w tym miescie? super, ze jest czysto, szczegolnie jak nie masz jak do pracy dojechac na czas, bo komunikacja miejska jest do dupy a cale miasto zakorkowane

@BotRekrutacyjny: teatr opera XDDDD #!$%@? jak pojde tam raz do roku to rzeczywiscie oplaca sie mieszkac w duzym miescie a
@Hatespinner: no i trzeba byc idiota zeby wydawac 4x wiecej, zeby sie z kims spotkac na miescie jak mozna kulturalnie ogarnac impreze na chacie, ugotowac cos dobrego i nie zatruwac innym zycia. Co do wiesniactwa, to najwiecej wiesniakow jest w warszawie, miescie ktore ma 80 lat i sklada sie z samych wiesniakow. To nie krakow, ze ludzie tu maja jakas klase. Wiecej szczekajacych psow jest w jednym warszawskim bloku niz na
no i trzeba byc idiota zeby wydawac 4x wiecej, zeby sie z kims spotkac na miescie jak mozna kulturalnie ogarnac impreze na chacie,


@Mistrszzz: Po co iść na miasto, do pubu jak człowiek, jak można po taniości pół litra #!$%@?ć w chałupie. Tanie #!$%@?, o to chodzi, prawdziwe życie polackiej małpy xD

dzban XD?


@Mistrszzz: Tak dzban, wstawaj zesrałeś się. XD
@Hatespinner: dorob sie i dorosnij, to pogadamy, poki co widze ze frustruje Cie fakt, ze probujesz zyc na poziomie zachodu myslac, ze chodzenie i chlanie na miescie jest cool XD pewnie jestes jeszcze na etapie bycia studentem, ale spokojnie, dorosniesz, to moze zmadrzejesz
@Mistrszzz: Pijesz szczochy, bo jesteś #!$%@? biedny jak mysz. Człowieka który ma hajs poznaje się po trzech komentarzach. 16 letnia whisky kosztuje od 200 złotych ty #!$%@? krezusie. XD

Przestań już #!$%@? wymyślać historie i zbijaj stąd, już się dostatecznie ośmieszyłeś pachole.
@pi73r: o ile z częścią o kibolach się zgadzam

ale osobiscie nie wiem jak mozna mieszkac w Polsce i nie mieszkac w Warszawie ew. trojmiescie xD


Tak to mogłeś sobie darować, bo jest po prostu głupie.
@Hatespinner: mnie to bawi jak ludzi boli dupa hahaha xD rzeczywistosci nie oszukasz. Na whisky sie nie znam, zwykle kupuje za kazdym razem inna, najdrozsza byla chyba po 600zl za pol litra, ale za jakosc sie placi. Wypij taka na miescie
@MatPL1122: @Mistrszzz:
Przeciez mozna mieszkac w domu w Warszawie to raz. Dwa, ze oczywiscie wypady na wies sa super i sam chetnie jezdze do znajomych jak jest okazja wyczilowac.
Po prostu nie wyborazam sobie zycia w mniejszym miescie gdzie nie ma takiego dostepu do kultury/jedzenia/wszystkiego. Bylem w wielu miejscach w Polsce i inne duze miasta po prostu blado wypadaja przy Warszawie (a w porownaniu do innych europejskich stolic to w
@Hatespinner: owszem, nie znalazlem niczego poza jackiem danielsem w knajpach

@pi73r: no zalezy czego sie szuka. Mnie wybitnie #!$%@? to miasto z wielu powodow, natomiast porownujac do zachodu, to wawa ma beznadziejna komunikacje miejska i bardzo slabej jakosci drogi, co mi akurat tez przeszkadza. Ja tez nie rozumiem kultury chodzenia po knajpach non stop, zrobie to moze 2-3x w miesiacu, wiec akurat dla mnie to nie jest wyznacznik. Sa jeszcze