Wpis z mikrobloga

@stassma >dużo wyższa opłata za wywóz Tu już nie chodzi o opłaty. U mnie w gminie urzędnicy dali ciała i nie podpisali stosownych umów z firmą zajmującą się utylizacją odpadów. Rezultat: nie możesz nigdzie legalnie zawieźć swoich śmieci, których nie wyrzuca się do ogólnodostępnych koszy (opony, pozostałości po remontach itp.). Nigdzie w gminie. Możesz sobie z nimi jechać prawie 40km.
@snorli12: Jak pójdziesz do PSZOK-u z kompletem starych opon to się nie zdziw że podpiszesz kwit, że oddałeś 4 opony i już w tym roku więcej nie oddasz. A czemu u wulkanizatora nie mogłeś starych zostawić jak kiedyś? No bo on te opony musi zutylizować i to żaden interes dla niego zamówić kontener na takie śmieci, bo by do interesu dokładał.

No to potem opony, zderzaki i cały ten syf który
@snorli12: z tego co słyszałem to u mnie można na sklad odpadow wywozic tylko raz w tygodniu w sobote pomiedzy 10, a 14. Jest to droga sprawa i tez nie wszystko mozesz wywieźć xD Kumpel chcial oddac fotele do auta to nie przyjęli, bo cos tam, to musial pozniej w garazu wyciągać wszystkie metalowe elementy i je wywiezc na zlom, a pianki poupychać po smietnikach na miescie xD Dobrze, ze tak
to żaden interes dla niego zamówić kontener na takie śmieci, bo by do interesu dokładał.


@Bodek: bez przesady, to nie są jakieś kosmiczne koszta, mi za 5zł/szt wziął opony do utylizacji a pewnie i tak jeszcze na plus na tym wyszedł.
To nie oplata za wywoz tylko po prostu patologia zwiazana z odbieraniem odpadow. U mnie w gminie np mozesz oddac chyba tylko kilka opon rocznie xd a starej papy np wgl nie wezma. Ludzje musza jezdzic i kombinowac gdzie to oddac