Wpis z mikrobloga

Hej,

pod postami proszę o zgłoszenie się wszystkich naczelnych i zagorzałych antynatalistek z wykopu, chodzi mi tylko o kobiety pewne w swoich przekonaniach. Faceci mnie nie interesują, ponieważ z reguły są antynatalistami ze względu na to, że są nieudacznikami życiowymi i po prostu żadna ich nie chce. Uważam, że duża większość z Was drogie Mirabelki w ciągu kilku lat będzie miała dzieci.

Zgłoszenia proszę pisać w komentarzu, jeśli to możliwe to proszę również o podanie aktualnego wieku :) Zrobię listę i za 5 lat przyjdzie mi mail z przypomnieniem, a ja was wszystkich tutaj zawołam i grzecznie się przyznacie, że macie dziecko, a wasze poglądy były #!$%@? warte.

#antynatalizm
  • 15
ponieważ z reguły są antynatalistami ze względu na to, że są nieudacznikami życiowymi


@Jamniki2: Ciężko cię poważnie traktować.

#!$%@? warte


@Jamniki2: #!$%@? warte to jest tłumaczenie się ze swojego życia jakiemuś randomowi anonowi z portalu ze śmiesznymi ludźmi. Jak co to możesz mnie zawołać, tłumaczyć się nie zamierzam, ale jeśli to powiadomienie do mnie dojdzie za pięć lat, to uznam to za porażkę, że po takim czasie w ogóle jeszcze