Wpis z mikrobloga

Paliwo paliwem ale powinni zwiększyć dawno stawki na oc dla aut powyżej 10 lat… to co dzieje się przed blokami to tragedia.


@Tomsz1989: rozwiniesz? W sensie w jakim kontekście to? Co się dzieje pod blokami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomsz1989: dales odrealniony przykład. 4 samochody na 4 osoby już bardziej realny. No i co jeśli te 4 osoby potrzebują tych samochód? Sam mieszkam na zadupiu i 2 z 3 samochodów to graty. Nie dlatego że kocham klasyki tylko mnie nie stać na nowszy
@bialegomisa: uważam ze problem jest w tym ze za byle jakie pieniądze od tak każdy może kupić blokować truć utrudniać życie innym w takim przypadku jak wyżej napisałem. Problem z miejscami parkingowymi i tymi wykupionymi i na starych osiedlach gdzie jedna rodzina zajmuje na kolejne albo i dwie rodziny miejsce. Wieczne korki w dużych miastach wystarczy się rozejrzeć w korku w wawie ile dookoła stoi trupów… większe oc dużo większe na
@Tomsz1989: A nie, to ja sie absolutnie zgadzam. A agrument @kaktusowyAloes: ze ludzi nie stać na inne powinien mieć prosty rezultat. Nie stać ich na samochód to niech go nie kupują.

Chodzi mi o to, ze nie zdążyliśmy dodać kosztów środowiskowych do cen benzyny a już będzie po 6zl xDˣᴰ
@bialegomisa: I to nie tak ze zablokować innym dostep do zakupu auta, po prostu zwyczajnie powinno Cię stać na nie jak sam napisałeś. A wtedy niech ten sebix czy dziadek wędkarz jeździ tylko golfem td z oc za 3500zl