Wpis z mikrobloga

Z nudów pobawiłem się #photofeeler i wrzuciłem dwie, bardzo podobne do siebie fotki (niemal identyczne światło, selfie z łapy, ten sam wyraz twarzy) w kategorii dating.

Jedna ze strzelnicy na której noszę combat shirt a fryz to buzzcut ~6 mm: atrakcyjność oceniona na ~5/10
Jedna z chaty na której noszę polówkę z małym logiem marki premium, fryz nieco dłuższy kilkanaście mm: atrakcyjność oceniona na ~7/10

Czy rzeczywiście bardziej formalny ubiór i fryzura w rzeczywistości potrafią podbić look o 2 pkt? Powiem szczerze, że nawet mnie to zafrapowało.

#blackpill #modameska #pytanie
  • 4
@JanRouterTrzeci: Wystarczy, że wrzucisz dokładnie to samo zdjęcie dwa razy w różnym przedziale czasowym i wyniki punktowo też będą totalnie różne. Po prostu punkt odniesienia się ciągle zmienia i zależy na jakie zdjęcia oceniający trafią przed zagłosowaniem na Ciebie.

Jeśli interesują Cię podobne apki, to stworzyłem jakiś czas temu "picadvise". Dodajesz parę (dwie fotki) zdjęć i ludzie głosują które lepsze. Później widzisz kto głosował, w jakim wieku, czy kobieta/mężczyzna i do